Apdovanojimai

Aukščiausios
kokybės tinklas
Lietuvoje

Kokybiškiausias prekybos tinklas ir šviežios mėsos skyrius Lietuvoje!

Prekybos tinklas „Iki“ apdovanotas prestižiniais „QUDAL“ medaliais už aukščiausią kokybę

 

Tarptautinio sertifikavimo asociacijos „ICERTIAS“ organizuotuose rinkimuose prekybos tinklas „Iki“ laimėjo du prestižinius medalius „QUDAL“ („QUality meDAL“) už aukščiausią kokybę – kaip kokybiškiausias prekybos tinklas Lietuvoje ir kaip tinklas, turintis kokybiškiausią šviežios mėsos skyrių. 

Prestižinė kokybės sertifikavimo programa ir kokybės garanto medalis „QUDAL“ yra suteikiamas rinkoje kokybiškiausius produktus ir paslaugas garantuojančioms įmonėms. Šiuos medalius suteikianti Šveicarijoje įsikūrusi privati ir politiškai nepriklausoma organizacija „ICERTIAS“ skatina pažangius rinkos tyrimų metodus ir siekia kokybiškus produktus teikiančias įmones garsinti tarptautiniu mastu.

Kam šie medaliai turėtų būti suteikiami, sprendžia patys vartotojai. Jie dalyvauja moksliniame rinkos tyrime, kuris atliekamas pasitelkiant inovatyvų „DEEPMA“ (giluminio žinojimo) metodą.

Šio tyrimo metu vartotojai atsakinėja į atvirus kokybinius klausimus, vertindami savo patirtis išreiškia didžiausią pasitikėjimą bet kuriuo prekės ženklu, preke ar paslauga, suteikdami jai aukščiausią galimą įvertinimą. Todėl išskirtinės kokybės ženklu „QUDAL“ galima žymėti tik tuos produktus ir paslaugas, kuriems vartotojai parodė didžiausią pasitikėjimą, dalyvaudami „QUDAL® – Quality – DEEPMA™“  apklausoje.

Kas dvejus metus atliekama internetinė apklausa šiemet buvo vykdoma 2020 m. sausio mėnesį. Jos metu 1 200 vyresnių nei 15 metų respondentų buvo paprašyti atsakyti į du klausimus:

„Nurodykite prekybos centrų tinklo, kurio šviežios mėsos skyrius, remiantis Jūsų ar Jūsų artimųjų asmenine patirtimi ir nuomone, pasižymi aukščiausia kokybe Lietuvoje, pavadinimą.“

„Nurodykite mažmeninės prekybos tinklo, kuris, remiantis Jūsų arba Jūsų artimųjų asmenine patirtimi, pasižymi aukščiausia kokybe Lietuvoje, pavadinimą.“

Atsakinėdami į šiuos klausimus apklausos dalyviai daugiausiai kartų įvardino prekybos tinklą „Iki“ ir jo šviežios mėsos skyrių.

„Iki“ klientų išreikštas pasitikėjimas mūsų prekės ženklu ir jų dėka pelnyti „QUDAL“ kokybės medaliai įrodo, kad misijos, tiekti tik šviežias ir kokybę rinkoje užtikrinančias prekes, laikomės be kompromisų. Tariame didelį ačiū vartotojams ir toliau sieksime užtikrinti geriausią įmanomą patirtį savo pirkėjams.

Daugiau informacijos apie „ICERTIAS“ bei „QUDAL“ apdovanojimus galima rasti čia: www.qudal.com.