gerard8„Prekybos tinklas IKI yra vienas didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje, todėl savo veiklą orientuojame taip, kad kuo geriau atitiktumėme skirtingų klientų poreikius. Kokybiškas maistas, šviežumo garantija, nuoširdus dėmesys pirkėjams, maloni atmosfera ir aptarnavimo kokybė – pagrindinės mūsų vertybės. Tikiu, kad turėdami tokią profesionalią ir vieningą komandą bei tarptautinę patirtį, mes visuomet būsime tas prekybos tinklas, į kurį sugrįžti norėsis kasdien“.

Gerard Rog, UAB PALINK generalinis direktorius

 

 

 

 

 

 

 

 LINA MUIZIENE 470x432„Siekiame patenkinti visų mūsų klientų poreikius ir užtikrinti jiems geriausią kainos ir kokybės santykį. Didžiausią dėmesį kreipiame į pirkėjų patogumą apsiperkant mūsų parduotuvėse ir norime, kad jie čia rastų viską, ko ieško. Vienas pagrindinių mūsų vertybių – nuoširdus bendravimas, todėl siekiame, kad kainų bei kokybės santykis pirkėjams nekeltų abejonių ir užsukę į parduotuvę, jie galėtų įsigyti visus reikalingus produktus vienoje vietoje“.

Lina Muižienė, UAB PALINK Prekybos tinklo valdymo direktorė

 

 

 

 

 

 

 

 

STALNIONIS 470x431„Prekybos tinklo IKI istorija prasidėjo su ryžtu ir drąsa. Šių savybių pagalba įgijome stiprias pozicijas rinkoje, o savo veiksmais pelnėme pirkėjų pasitikėjimą. Inovacijos ir kompetencija visuomet buvo ir yra mūsų konkurencinio pranašumo pagrindas. Norime, kad mūsų neišsenkantis entuziazmas, noras būti priekyje ir dirbti geriau užtikrintų pirkėjams patogų kasdienį apsipirkimą.“

Saulius Stalnionis, UAB PALINK finansų direktorius

 

 

 

 

 

 

 

Nijole2Visada buvome gero skonio formuotojas ir maisto produktų kokybės standartas Lietuvoje. Viena svarbiausių mūsų vertybių – būti novatoriškiems ir drąsiai priimti naujoves, todėl norime, kad kiekvienas pirkėjas kas kartą užėjęs į mūsų parduotuves, rastų ne tik pačius mėgstamiausius savo produktus, bet ir būtų nustebintas jų įvairove.

Nijolė Kvietkauskaitė, UAB PALINK Komercijos ir marketingo direktorė