IKI Premija

D.U.K.

Taip. Prašymas išduoti kortelę priimamas tik pateikus pasą ar kitą asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Išsiimti grynųjų pinigų galima tik iš kortelės IKI PREMIJA MAESTRO / SEB MYLIMIAUSIA sąskaitos visose IKI ir IKI EXPRESS kasose, kai pirkinio suma yra didesnė nei 5 Eur. Galima išsiimti ne daugiau kaip 100 Eur per vieną kartą.

Su kortele IKI PREMIJA SENJORAMS galite atsiskaityti už visas prekes visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse. Jeigu apsiperkant įsigyjamų prekių suma viršija kortelėje esantį pinigų likutį – likusią sumą galite sumokėti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Išnaudoję visą į kortelę įmokėtą sumą, kortelę galite vėl papildyti.

DĖMESIO: kortelės sąskaitoje esančius pinigus galima panaudoti atsiskaitymui IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse iki 2017 m. gegužės 14 d. įskaitytinai.

Sąskaitos likutį ir operacijas galima matyti naudojantis NORDEA interneto bankininkystės programa. Prie jos galima prisijungti atsidarius www.nordea.lt puslapį. Sąskaitos likutis taip pat matomas banko NORDEA bankomatuose.

Jeigu nepageidaujate atnaujinti kortelės, turite apie tai raštu informuoti banką NORDEA likus mėnesiui iki kortelės galiojimo laiko pabaigos.

Taip, pensininkui ar žmogui su negalia išduodama kortelė IKI PREMIJA MAESTRO, su kuria suteikiama 3 procentų nuolaida pirkiniams IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse. Kreipkitės į IKI informacijos skyrių ar IKI EXPRESS administraciją, pateikite pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą ir užpildykite prašymą 3 procentų nuolaidai su kortele IKI PREMIJA MAESTRO gauti.

Su IKI PREMIJA / IKI PREMIJA SENJORAMS suteiktų nuolaidų sumą, sukauptų taškų/lipdukų skaičių galite matyti pirkimo kvite, o taip pat prisijungę prie savitarnos svetainės ČIA, kur galėsite atnaujinti ir savo kontaktinius duomenis.