IKI Premija

D.U.K.

Taip. Prašymas išduoti kortelę priimamas tik pateikus pasą ar kitą asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Norint įsigyti IKI PREMIJA SENJORAMS - būtina pateikti pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą.

Išsiimti grynųjų pinigų galima tik iš kortelės IKI PREMIJA MAESTRO / SEB MYLIMIAUSIA sąskaitos visose IKI ir IKI EXPRESS kasose, kai pirkinio suma yra didesnė nei 5 Eur. Galima išsiimti ne daugiau kaip 100 Eur per vieną kartą.

Su kortele IKI PREMIJA SENJORAMS galite atsiskaityti už visas prekes visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse. Jeigu apsiperkant įsigyjamų prekių suma viršija kortelėje esantį pinigų likutį – likusią sumą galite sumokėti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Išnaudoję visą į kortelę įmokėtą sumą, kortelę galite vėl papildyti.

DĖMESIO: kortelės sąskaitoje esančius pinigus galima panaudoti atsiskaitymui IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse iki 2017 m. gegužės 14 d. įskaitytinai.

Su IKI PREMIJA / IKI PREMIJA SENJORAMS suteiktų nuolaidų sumą, sukauptų taškų/lipdukų skaičių galite matyti pirkimo kvite, o taip pat prisijungę prie savitarnos svetainės ČIA, kur galėsite atnaujinti ir savo kontaktinius duomenis.