IKI PREMIJA SENJORAMS

840x560 senjoru plakatas

Kodėl verta turėti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS?

  • Kiekvieną dieną Jums suteikiama 3 % nuolaida* pirkiniams IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse.
  • Kiekvieną antradienį gausite net 10 % nuolaidą* visoms prekėms.
  • Kas savaitę visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse, leidiniuose IKI SAVAITĖLĖ, IKI SAVAITĖLĖ PLIUS ir interneto svetainėje www.iki.lt rasite atnaujintą prekių asortimentą, kuriam yra taikomos nuolaidos.
  • Apsiperkant vis kitą kartą taikoma 5 % nuolaida IKI GOURMET ženklu pažymėtoms prekėms.
  • Visiems kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS turėtojams galioja išskirtiniai pasiūlymai ir partnerių nuolaidos: įmonių „Melga“, „Optikos pasaulis“, „Martonas“, „Gintarinės“ vaistinės, „Statoil“.
  • Paprasta pasinaudoti nuolaida – tereikia pateikti kasininkui kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje.
  • Nuo šiol savo Gimtadienio šventei sutaupysite dar daugiau, nes su kortelėmis IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse dovanojame net -10% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui! Daugiau informacijos rasite ČIA.

Kaip įsigyti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS?

Bet kurioje parduotuvėje IKI ar IKI EXPRESS pateikę pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą galite įsigyti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS vos už 0,87 Eur. Parduotuvėje užpildę prašymą, kortelę gausite iš karto. Prašymą dėl kortelės išdavimo taip pat galite išsispausdinti ir užpildyti ČIA.

Kaip įsigyti kitą kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS, jei senąją pamečiau ar baigėsi senosios galiojimo terminas?

Naują kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS vietoj turėtosios ankstesnės galite įsigyti bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje, užpildę pakartotinę kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS išdavimo anketą, kurią galite išsispausdinti ir užpildyti ČIA.

Per kiek laiko bus perkeliamas likutis / duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS į įsigytą naują?

Likutis / visi duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS į įsigytą naują kortelę perkeliami per 14 darbo dienų nuo pakartotinės kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS įsigijimo dienos.

Senjoro nuolaida kortelei MYLIMIAUSIA

Jeigu turite kortelę MYLIMIAUSIA, jai taip pat galite gauti papildomą 3 % nuolaidą* kasdien ir 10 % nuolaidą* antradieniais. Jums tereikia bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje užpildyti prašymą dėl SENJORO nuolaidos priskyrimo ir pateikti pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą. Nuolaida Jūsų turimai kortelei MYLIMIAUSIA bus suteikta per 14 darbo dienų. Prašymą dėl SENJORO nuolaidos suteikimo galite rasti ČIA.

Kaip atsiskaityti IKI PREMIJA SENJORAMS kortele?

Su kortele IKI PREMIJA SENJORAMS galite atsiskaityti už visas prekes visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse. Jeigu apsiperkant įsigyjamų prekių suma viršija kortelėje esantį pinigų likutį – likusią sumą galite sumokėti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Išnaudoję visą į kortelę įmokėtą sumą, kortelę galite vėl papildyti.

DĖMESIO:  kortelės sąskaitoje esančius pinigus galima panaudoti atsiskaitymui IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse iki 2017 m. gegužės 14 d. įskaitytinai.

 

* Nuolaida netaikoma loterijų bilietams, komunaliniams mokesčiams, mobiliųjų telefonų sąskaitų papildymui, akcijos, išpardavimo ir IKI GOURMET bei CENTO prekių ženklų prekėms, tabako gaminiams, pradinio maitinimo pieno mišiniams  ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos. Nuolaida negalioja kortele IKI PREMIJA pažymėtoms prekėms. Nuolaidos nesumuojamos.

Stebėti su IKI PREMIJA SENJORAMS suteiktų nuolaidų sumą, sukauptus taškus/lipdukus, atnaujinti savo kontaktinius duomenis galite prisijungę prie savitarnos svetainės ČIA

Kortelės išdavimo sąlygos ir taisyklės

Jei kiltų klausimų, kreipkitės nemokamu telefonu +370 800 11 454 arba el. paštu [email protected].