IKI PREMIJA SENJORAMS

 

Senjorai landingui 800x360 .V3IŠSKIRTINIS  PASIŪLYMAS:  2020 m. gegužės 25-31 d. tik su  IKI PREMIJA SENJORAMS kortele taikoma -10% nuolaida CLEVER prekėms, nepriklausomai kuriuo IKI, IKI EXPRESS parduotuvės darbo  metu apsipirksite, daugiau apie pasiūlymą ČIA

Nuolaidos nesumuojamos.

Kodėl verta turėti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS?

  • KASDIEN su kortele IKI PREMIJA SENJORAMS iki 11:00 val. -10 % visoms prekėms* visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse!
  • Kas savaitę visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse, taip pat kassavaitiniame, mėnesiniame IKI leidinyje ir interneto svetainėje www.iki.lt rasite atnaujintą prekių asortimentą, kuriam yra taikomos nuolaidos.
  • Paprasta pasinaudoti nuolaida – tereikia pateikti kasininkui kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje.
  • Nuo šiol savo Gimtadienio šventei sutaupysite dar daugiau, nes su kortelėmis IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse dovanojame net 10% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui! Daugiau informacijos rasite ČIA.
  • Visiems kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS turėtojams galioja išskirtiniai pasiūlymai ir partnerių nuolaidos:

 

IKI turi teisę bet kuriuo metu pakeisti ar panaikinti taikomas nuolaidas ir pasiūlymus IKI PREMIJA SENJORAMS lojalumo kortelių turėtojams. Apie pasiūlymų pakeitimus IKI PREMIJA SENJORAMS lojalumo kortelių turėtojai yra informuojami interneto svetainėje www.iki.lt ir/ar prekybos vietose, ir/ar kitais informacijos kanalais.

Kaip įsigyti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS?

Bet kurioje parduotuvėje IKI ar IKI EXPRESS, pateikę pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą, galite įsigyti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS vos už 0,87 Eur. Parduotuvėje užpildę IKI PREMIJA SENJORAMS lojalumo kortelės išdavimo anketą, kortelę gausite iš karto. Anketą dėl kortelės išdavimo galite rasti  ČIA.

Kaip įsigyti kitą kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS, jei senąją pamečiau ar baigėsi senosios galiojimo terminas?

Naują kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS vietoj turėtosios ankstesnės galite įsigyti bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje, užpildę pakartotinę kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS išdavimo anketą, kurią galite rasti  ČIA.

Per kiek laiko bus perkeliamas likutis / duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS į įsigytą naują?

Likutis / visi duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS į įsigytą naują kortelę perkeliami per 14 darbo dienų nuo pakartotinės kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS įsigijimo dienos.

Kaip atsiskaityti IKI PREMIJA SENJORAMS kortele?

Lojalumo kortelės sąskaitoje esančius pinigus buvo galima panaudoti atsiskaitymui IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse iki 2017 m. gegužės 14 d. įskaitytinai. Nuo 2017-05-15, pirkėjai, kurie neišnaudoję savo turimų pinigų lojalumo kortelės IKI atsiskaitomojoje sąskaitoje, juos gali atgauti šiais būdais:

  • nuo 2017 m. gegužės 15 d. iki 2017 m. birželio 30 d. bet kurioje IKI,  IKI EXPRESS parduotuvėje užpildžius ir pateikus nustatytos formos prašymą pinigams grąžinti;
  • nuo 2017 m. gegužės 15 d. iki 2026 m. gegužės 15 d. kreipiantis nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11454 arba elektroniniu paštu info@iki.lt

 

*Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaida netaikoma tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, mobiliųjų telefonų sąskaitų papildymams, dovanų kortelėms,  spaudai, tarai, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniai mokesčiai), akcijų, išpardavimo, IKI GOURMET, CENTO, CLEVER prekių ženklais pažymėtoms prekėms, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos.

 

Stebėti su IKI PREMIJA SENJORAMS suteiktų nuolaidų sumą, atnaujinti savo kontaktinius duomenis galite prisijungę prie savitarnos svetainės ČIA

Kortelės išdavimo sąlygos ir taisyklės

Jei kiltų klausimų, kreipkitės nemokamu telefonu +370 800 11 454 arba el. paštu atsiliepimai@iki.lt.

IKI PREMIJA savitarna

Asmeniškai Jums

Prisijungti

Dažni klausimai

Atsakymai į rūpimus klausimus apie lojalumo kortelę

Daugiau

Kilo klausimų?

IKI informacijos linija
8 800 11 454
atsiliepimai@iki.lt