IKI PREMIJA SENJORAMS

IKI senjorams 2018 840x560px 01 good final

Kodėl verta turėti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS?

  • Kiekvieną dieną Jums suteikiama 3 % nuolaida* pirkiniams IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse.
  • Kiekvieną antradienį gausite net 10 % nuolaidą* visoms prekėms.
  • Kas savaitę visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse, leidiniuose IKI SAVAITĖLĖ, IKI SAVAITĖLĖ PLIUS ir interneto svetainėje www.iki.lt rasite atnaujintą prekių asortimentą, kuriam yra taikomos nuolaidos.
  • Paprasta pasinaudoti nuolaida – tereikia pateikti kasininkui kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje.
  • Nuo šiol savo Gimtadienio šventei sutaupysite dar daugiau, nes su kortelėmis IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse dovanojame net -10% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui! Daugiau informacijos rasite ČIA.
  • Visiems kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS turėtojams galioja išskirtiniai pasiūlymai ir partnerių nuolaidos:

Kaip įsigyti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS?

Bet kurioje parduotuvėje IKI ar IKI EXPRESS pateikę pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą galite įsigyti kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS vos už 0,87 Eur. Parduotuvėje užpildę prašymą, kortelę gausite iš karto. Prašymą dėl kortelės išdavimo taip pat galite išsispausdinti ir užpildyti ČIA.

Kaip įsigyti kitą kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS, jei senąją pamečiau ar baigėsi senosios galiojimo terminas?

Naują kortelę IKI PREMIJA SENJORAMS vietoj turėtosios ankstesnės galite įsigyti bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje, užpildę pakartotinę kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS išdavimo anketą, kurią galite išsispausdinti ir užpildyti ČIA.

Per kiek laiko bus perkeliamas likutis / duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS į įsigytą naują?

Likutis / visi duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS į įsigytą naują kortelę perkeliami per 14 darbo dienų nuo pakartotinės kortelės IKI PREMIJA SENJORAMS įsigijimo dienos.

Kaip atsiskaityti IKI PREMIJA SENJORAMS kortele?

Lojalumo kortelės sąskaitoje esančius pinigus buvo galima panaudoti atsiskaitymui IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse iki 2017 m. gegužės 14 d. įskaitytinai. Nuo 2017-05-15, pirkėjai, kurie neišnaudoję savo turimų pinigų lojalumo kortelės IKI atsiskaitomojoje sąskaitoje, juos gali atgauti šiais būdais:

  • nuo 2017 m. gegužės 15 d. iki 2017 m. birželio 30 d. bet kurioje IKI,  IKI EXPRESS parduotuvėje užpildžius ir pateikus nustatytos formos prašymą pinigams grąžinti;
  • nuo 2017 m. gegužės 15 d. iki 2026 m. gegužės 15 d. kreipiantis nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11454 arba elektroniniu paštu [email protected]

 

* Nuolaida netaikoma loterijų bilietams, dovanų kortelėms, komunaliniams mokesčiams, mobiliųjų telefonų sąskaitų papildymui, akcijų, išpardavimo ir IKI GOURMET, CENTO, CLEVER prekių ženklais pažymėtoms prekėms, tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, tarai, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams  ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos. Nuolaidos nesumuojamos.

Stebėti su IKI PREMIJA SENJORAMS suteiktų nuolaidų sumą, sukauptus taškus/lipdukus, atnaujinti savo kontaktinius duomenis galite prisijungę prie savitarnos svetainės ČIA

Kortelės išdavimo sąlygos ir taisyklės

Jei kiltų klausimų, kreipkitės nemokamu telefonu +370 800 11 454 arba el. paštu [email protected].

IKI PREMIJA savitarna

Asmeniškai Jums

Prisijungti

Dažni klausimai

Atsakymai į rūpimus klausimus apie lojalumo kortelę

Daugiau

Kilo klausimų?

IKI informacijos linija
8 800 11 454
[email protected]