IKI PREMIJA

 su kortele nuo 2016 11 01 i FB7

 IKI PREMIJA kortelė – kasdienė nauda lojaliems IKI parduotuvių tinklo pirkėjams.

Kodėl verta turėti kortelę IKI PREMIJA?

  • Kiekvieną savaitę Jūsų lauks net iki 40 % nuolaidos įvairioms prekėms, išskyrus prekes, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos. 
  • Kas savaitę visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse, leidiniuose IKI SAVAITĖLĖ, IKI SAVAITĖLĖ PLIUS ir interneto svetainėje www.iki.lt rasite atnaujintą prekių asortimentą, kuriam yra taikomos nuolaidos.
  • Vis kitą kartą apsiperkant taikoma 5 % nuolaida IKI GOURMET ženklu pažymėtoms prekėms.
  • Visiems IKI PREMIJA kortelių turėtojams galioja išskirtiniai pasiūlymai ir partnerių nuolaidos: įmonių „Melga“, „Optikos pasaulis“, „Martonas“, „Gintarinės“ vaistinės, „Statoil“.
  • Paprasta pasinaudoti nuolaida – tereikia pateikti kasininkui kortelę IKI PREMIJA bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje.
  • Nuo šiol savo Gimtadienio šventei sutaupysite dar daugiau, nes su kortelėmis IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse dovanojame net -10% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui! Daugiau informacijos rasite ČIA

Kaip įsigyti kortelę IKI PREMIJA?

Kortelę IKI PREMIJA galite nusipirkti vos už 0,87 Eur bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje. Kasoje Jums bus įteiktas kvitas, kurį pateikę Informacijos skyriuje ir užpildę anketą iš karto gausite kortelę IKI PREMIJA. Prašymą dėl kortelės išdavimo galite išsispausdinti ir užpildyti ČIA.

Kaip įsigyti kitą kortelę IKI PREMIJA, jei senąją pamečiau ar baigėsi senosios galiojimo terminas?

Naują kortelę IKI PREMIJA vietoj turėtosios ankstesnės galite įsigyti bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje, užpildę pakartotinę kortelės IKI PREMIJA išdavimo anketą. Ją galite išsispausdinti ir užpildyti ČIA.

Per kiek laiko bus perkeliamas likutis / duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA į įsigytą naują?

Likutis / visi duomenys iš senosios kortelės IKI PREMIJA į įsigytą naująją kortelę IKI PREMIJA perkeliami per 14 darbo dienų nuo pakartotinės kortelės IKI PREMIJA įsigijimo dienos.

Kaip atsiskaityti IKI PREMIJA kortele?

Su kortele IKI PREMIJA galite atsiskaityti už visas prekes visose IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse. Jeigu apsiperkant įsigyjamų prekių suma viršija kortelėje esantį pinigų likutį, likusią sumą galite sumokėti grynaisiais arba banko kortele. Išnaudoję visą į kortelę įmokėtą sumą, kortelę galėsite vėl papildyti.

DĖMESIO:  kortelės sąskaitoje esančius pinigus galima panaudoti atsiskaitymui IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse iki 2017 m. gegužės 14 d. įskaitytinai.

Stebėti su IKI PREMIJA suteiktų nuolaidų sumą, sukauptus taškus/lipdukus, atnaujinti savo kontaktinius duomenis galite prisijungę prie savitarnos svetainės ČIA

Kortelės išdavimo sąlygos ir taisyklės

Jei kiltų klausimų, kreipkitės nemokamu telefonu +370 800 11 454 arba el. paštu [email protected].