Kasdien dirbame,
kad jumis pasirūpintume

Šiomis dienomis Lietuva, kaip ir visas pasaulis, išgyvena itin sudėtingą laikotarpį, tačiau turime pasistengti išlikti ramūs ir susitelkę, nes atsakingas mūsų elgesys gali padėti apsaugoti kitus ir save.

Laukiame Jūsų kiekvieną dieną 8.00–20.00 val. ir kviečiame susipažinti su šiame puslapyje pateikta informacija, kuri palengvins jūsų apsipirkimą šiuo laikotarpiu.

 

dirbame ico2

Dirbame jums

Mūsų tikslas – kad visi pirkėjai ir toliau galėtų apsipirkti pagal savo poreikius.

Nors šiuo laikotarpiu mūsų parduotuvių darbo laikas sutrumpėjo, pirkėjams nėra priežasties nerimauti – „IKI“ komanda dirba visu pajėgumu ir stengiasi pasirūpinti kiekvienu iš jūsų.

Atsakingai planuojame užsakymus, esame padidinę tam tikrų prekių užsakomus kiekius ir nuolat bendraujame su tiekėjais, kad parduotuvių lentynose visada rastumėte jums reikalingų maisto produktų ir kitų prekių.

 

 

dez ico2

Saugus apsipirkimas IKI

Geriausia prevencija – kruopštus higienos normų laikymasis!  

Šiuo įtemptu periodu mums visiems labai reikalingas ir jūsų supratingumas bei atsakingas pirkinių planavimas.

Rūpinkitės savimi, lankykitės parduotuvėse tik tada, kai reikia ir susiplanuokite iš anksto, kokių produktų jums reikia.

Parduotuvėse nepamirškite laikytis higienos normų

 • covid img 2
  Dezinfekuokite rankas – pasinaudokite dozatoriumi su dezinfekciniu skysčiu
 • covid img 6
  Apsipirkdami mūvėkite vienkartines pirštines
 • covid img 5
  Birių ir nesupakuotų prekių skyriuose naudokite pakavimo įrankius
 • covid img 4
  Laukdami eilėje laikykitės rekomenduojamo atstumo – vadovaukitės ant grindų užklijuotais lipdukais
 • covid img 1
  Stenkitės atsiskaityti banko kortele
 • covid img 3
  Nesilankykite parduotuvėse, jei jaučiate į gripo panašius simptomus

 

virus ico

Rūpinkitės savo sveikata!

Apsauga nuo virusų – stipri imuninė sistema!

Plintantis virusas ir įvestas karantinas šalyje ne tik keičia mūsų gyvenimo ritmą, bet ir verčia dar labiau pasirūpinti savo sveikata. Todėl primename, kad šiuo laikotarpiu ypač svarbu stiprinti savo imuninę sistemą, nes ji padeda apsisaugoti nuo visų virusų.

 • covid img 2 1
  Išsimiegokite
 • covid img 2 2
  Gerkite užtektinai vandens
 • covid img 2 4
  Maitinkitės reguliariai ir subalansuotai
 • covid img 2 5
  Bent valandą per dieną pajudėkite
 • covid img 2 6
  Organizmą stiprinkite vitaminais, ypač vitaminu C ir D
 • covid img 2 8
  Venkite streso ir mąstykite pozityviai
 • covid img 2 7
  Ypatingą dėmesį skirkite kasdienei higienai

 

Padėkime vieni kitiems!

Nors nerimo ir nežinomybės šiuo metu daug, turime pasistengti išlikti ramūs ir atsigręžti į tuos, kuriems šiandien reikia mūsų dėmesio. Skirkime daugiau laiko savo šeimos nariams, o ypač – vyresnio amžiaus artimiesiems, kuriems dabar labai svarbus aplinkinių palaikymas.

Mūsų kolegos kasdien intensyviai dirba, kad visuomet galėtume Jums pasiūlyti šviežio maisto, todėl prašome jūsų supratingumo, jei ne visada pavyksta operatyviai papildyti lentynas.

 

Elkimės atsakingai, rūpinkimės vieni kitais ir kartu įveiksime iškilusius iššūkius!

 

Parduotuvės karantino metu dirba, tačiau laikinai sutrumpintas kai kurių parduotuvių, paprastai dirbančių ilgiau, darbo laikas – laukiame jūsų nuo 8.00–20.00 val. Parduotuvių, kurios iki šiol dirbdavo iki 19.00, darbo laikas nesikeičia.

Siekiant apsisaugoti nuo virusų labai svarbu laikytis asmeninės higienos – dažnai plauti rankas šiltu vandeniu ir muilu, neplautomis rankomis neliesti veido, čiaudint ar kosint prisidengti vienkartine nosinaite ar sulenkta alkūne. Parduotuvės yra reguliariai dezinfekuojamos. Be to, parduotuvėse yra įrengti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu, kuriuo galite dezinfekuoti rankas, taip pat rekomenduojame apsiperkant naudotis vienkartinėmis pirštinėmis. Parduotuvėse siekiant užtikrinti saugų atstumą ir maksimaliai apriboti fizinį kontaktą tarp pardavėjų ir pirkėjų, kasose sumontuotos organinio stiklo pertvaros, ant grindų suklijuoti lipdukai, žymintys rekomenduojamą saugų atstumą tarp laukiančiųjų eilėse.

Maisto produktų tikrai užteks visiems. Esame padidinę tam tikrų prekių užsakomus kiekius, nuolat bendradarbiaujame su tiekėjais, kad mūsų parduotuvėse rastumėte prekių, kurių ieškote. Tačiau prašome ir jūsų supratingumo – pirkite tai, ko reikia ir kiek reikia. Nebūtina pirkti didžiuliais kiekiais, nes tiekėjai prekes tiekia pagal planą, o mūsų darbuotojai nuolat pildo parduotuvių lentynas.

Lietuva sienas uždarė siekiant sukontroliuoti viruso plitimą. Kelionės yra draudžiamos fiziniams asmenims, tačiau prekių judėjimas nėra ribojamas – krovininiai automobiliai, kuriais mūsų tiekėjai gabena įvairias prekes ir produktus, gali laisvai judėti tarp valstybių.

Nėra būtinybės įsigyti didelio kiekio maisto produktų ir kitų prekių. Rekomenduojame planuoti savo pirkinius ir pirkti tai, ko jums reikia ir kiek reikia. Nebūtina pirkti didžiuliais kiekiais, nes tiekėjai prekes tiekia pagal planą, o mūsų darbuotojai nuolat pildo parduotuvių lentynas.

Neribojame prekių kiekio, kurį gali įsigyti vienas asmuo. Tačiau prašome savo pirkinius planuoti atsakingai – pirkite tai, ko reikia ir kiek reikia. Taip užtikrinsime, kad visi užsukę į parduotuves galės įsigyti būtiniausių maisto produktų ir kitų prekių.

Parduotuvės, dezinfekuojamos reguliariai. Taip pat, mūsų parduotuvėse pirkėjams įrengti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu, kuriais galite pasinaudoti ir dezinfekuoti rankas. Apsiperkant raginame naudotis ir vienkartinėmis pirštinėmis.

Mūsų darbuotojai nuolat plauna rankas muilu su dezinfekantu, kasininkai turi rankų dezinfekanto ir reguliariai dezinfekuoja rankas. Nors pirštinių ir kaukių dėvėjimas viešose ir prekybos vietose nėra privalomas, o rekomenduojamas, visus darbuotojus esame aprūpinę vienkartinėmis pirštinėmis, skatiname jas mūvėti darbo metu. Artimiausiomis dienomis visi darbuotojai bus aprūpinti apsauginiais veido skydeliais bei veido kaukėmis, kad visi darbuotojai ir pirkėjai jaustųsi saugiau.

Įvedus būtinybę reguliuoti pirkėjų srautą, IKI parduotuvių apsaugos darbuotojai su parduotuvės darbuotojų pagalba užtikrina, kad būtų valdomas žmonių, esančių parduotuvėje vienu metu, skaičius, siekiant išvengti grūsčių ir būriavimosi. Jei atvykus į parduotuvę jums tektų palaukti, kol būsite įleistas į vidų, būtinai laikykitės rekomenduojamo saugaus atstumo nuo kitų žmonių.

Siekiant apsaugoti didžiausią riziką turinčius vyresnio amžiaus žmones, skatiname juos apsipirkti ryte 8.00–10.00 val. Apsiperkant šiuo metu jiems yra teikiama pirmenybė.