IKI Cento logo

GUDRUS BŪDAS APSIPIRKTI

Prekių ženklai

CENTO

Kasdienybė - pilna pasirinkimų. Yra daugybė gudrių, ją palengvinančių sprendimų. Pavyzdžiui, sprendimas gudriai apsipirkti.

Ar daug gudrybių naudojate buityje, virtuvėje, namuose? Mūsų kasdienybė – pilna pasirinkimų, o gudrūs sprendimai padeda gyventi paprasčiau, taupyti laiką arba… taupyti pinigus. Kaip? Nusprendus gudriai apsipirkti. CENTO produktų šeima padės tai padaryti: CENTO prekės ženklas visada užtikrina mažą kainą, todėl pildydami savo kasdienių pirkinių krepšelį būsite gudrūs ir sutaupysite net neskaičiuodami.

 

 

Gudrus būdas suplakti grietinėlę

Gudrus būdas nulupti kiaušinį

Gudrus būdas nulupti česnaką

Gudrus būdas išimti vyšnios kauliuką

Šeimos pietums Šaldyti pusgaminiai, žuvis ir vištiena, įvairios kruopos, dribsniai, ryžiai bei makaronai – ilgas sąrašas, kuriame, rodos, nieko netrūksta. Sudėtinėmis sočių pietų dalimis jau pasirūpino CENTO, tad Jums lieka pasitelkti vaizduotę.

Gaminame namuose Kad ir kokią kulinarinę viziją sugalvosite, sukantis virtuvėje tikrai pravers kvietiniai miltai, kečupas, garstyčios ir krienai, įvairių rūšių aliejus, dažniausiai naudojami prieskoniai bei konditerijos priedai.

Pusryčių stalas Gera pradėti dieną nuo kokybiško maisto. Ant stalo rikiuojasi liesa varškė ir lydyti sūreliai, sviestas ir riebi grietinė, saldus pienas ir sotūs desertai – gardžių pusryčių Jums su CENTO pieno produktais ir šviežiais kiaušiniais.

Užkandžiai Pertraukėlei darbe, draugų vakarėliui ar tiesiog sumanius pasmaguriauti – CENTO turi ką pasiūlyti visais atvejais: asortimente nestinga džiovintų vaisių, riešutų ir įvairių traškučių.

Prie arbatos Puiki draugija prie puodelio karštos arbatos – įvairių skonių CENTO sausainiai, arbatiniai traškučiai, džiūvėsėliai, meduoliai, vafliai ir saldūs kukurūzai.

Greitos vaišės CENTO duona ir bandelės, virtos dešros, dešrelės ir lašišos gaminiai – kad lėkštėje netrūktų sočių sumuštinių, o sulaukus netikėtų svečių – greitai paruošiamų vaišių idėjų.

Karšti ir gaivinantys CENTO gėrimų šeima – gardus būdas sušilti prie puodelio garuojančios kavos, kakavos ar arbatos, o vasarą atsigaivinti gurkšniu vandens ar mėgstamiausio skonio vaisvandenių.

Smaližiams Laikas desertui! Saldumynų mėgėjų dėmesiui – saldūs džemai ir įvairių skonių sirupai, lengvai paruošiama želė, kisielius, vaisinės karamelės ir vaniliniai ledai.

Prekės augintiniams Rodydami rūpestį šeimos nariams, negailime jo ir mylimiems augintiniams. Todėl CENTO lentynoje visada rasite sauso šunų ėdalo, konservų skardinių ir visaverčio pašaro suaugusioms katėms.

Namams ir buičiai Valikliai, skalbikliai ir indų plovikliai, popieriniai rankšluosčiai, kempinėlės ir šiukšlių maišai – kai aplink tiek CENTO pagalbininkų, namai, regis, susitvarko patys.

Švaru ir gaivu Nuo universalaus plaukų šampūno iki minkštos kūno kempinės – CENTO asmens higienos prekių linija sukurta tam, kad nepriekaištinga švara ir gaiva lydėtų Jus kiekvieną dieną.