IKI Gourmet

Ypatingi produktai gurmanams

Prekių ženklai

GOURMET

Išskirtinės kokybės produktų linija nuo 2006-ųjų.

IKI GOURMET ženklu žymime unikalias receptūras, specialias gamybos technologijas ir itin aukštą kokybę. Tai ypatinga produktų linija žinantiesiems gero maisto vertę ir vertinantiesiems originalų skonį. Išrankiam vartotojui skirtus gaminius ruošia profesionalūs virtuvės ekspertai, kruopščiai atrenka ir degustuoja maisto žinovai, o labiausiai vertinate Jūs – tikri skonio gurmanai.

Naujiena! Genujos pesto padažas suteiks puikaus skonio makaronams, sumuštiniams, kiaušinienei, sriuboms, keptai žuviai ir net mėsos marinatui.

Alyvuogių ir baklažanų duetas – idealus sumuštiniams su dar šilta duona ir tiesiog nepamainomas ruošiant greitas vaišes trapios tešlos krepšeliuose.

Alyvuogių, ančiuvių ir kaparėlių užtepėlė tiks ir su duonos lazdelėmis ar ryžių trapučiais, ir su garuose virta žuvimi.

O saulėje džiovintų pomidorų užkandis greitai susidraugaus tiek su picos papločiais, tiek su tamsia duona ar ką tik iškeptu omletu.

Mėsos gurmanams Laiko patikrinti receptai ir gardus kąsnelis mėsos gurmanams: pristatome subtilaus skonio dešrų ir kumpių kolekciją, kvepiančią Viduržemio jūros regiono tradicijomis.

Pripildyti taures ir puodelius Gurmaniški potyriai iš gėrimų pasaulio: žvaliam rytui – rūšinė rankų darbo kava iš Indijos, Brazilijos ir Gvatemalos, magiškiems arbatos ritualams – klasikinė juodoji ir žalioji arbata, o stipresnio skonio mėgėjams – GOURMET alus: gyvas, nefiltruotas ir nepasterizuotas.

Prieskoniai ir pagardai Vertinantiesiems sodrų skonį – balzaminis actas iš Italijos ir prancūziškos gardžiosios Dižono garstyčios, skystuoju auksu vadinamas alyvuogių aliejus ir rankomis išsuktas žemaičių kastinys. O gurmaniškų prieskonių lentynoje – egzotikos skoniai iš viso pasaulio.

Garnyro idėjos Jūsų virtuvės improvizacijoms – itališki kietųjų kviečių miltų makaronai, o Azijos šalių įkvėptiems patiekalams – puikios kokybės ryžiai.

Iš konditerių rankų Įspūdinga išvaizda ir burnoje tirpstantis skonis – tai ilgą laiką saugotų tradicijų ir kruopštaus konditerių darbo rezultatas. Kviečiame paragauti GOURMET prancūziško batono ir gardaus tradicinio šakočio.