iki mesa logas www

Visada šviežia ir kokybiška

Prekių ženklai

IKI MĖSA

Šviežios mėsos skyriuje ieškokite ženklu IKI MĖSA pažymėtų pakuočių. Po šia etikete slepiasi visuomet šviežia ir kokybiška jautiena, kruopščiai patikrinta paukštiena ir pirkėjų pamėgta kiauliena, kurią atrenkame ir išpjaustome patys.

Jautiena

Vertinantieji išraiškingą jautienos skonį IKI MĖSOS asortimente kasdien ras kuo save nustebinti: nuo šviežios sprandinės iki rinktinės mentės ar kumpio be kaulo. O taupantieji laiką galės rinktis jautienos mėsą, specialiai paruoštą troškiniams, ir šviežias jautienos dešreles.

Kiauliena

Svarstote, ką paruošti pietums? IKI MĖSA siūlo kokybišką kiaulieną daugybei Jūsų mėgstamų mėsos patiekalų. Mentė be kaulo orkaitėje virs sočiais pietumis visai šeimai, nugarinė – sultingais kepsniais, o ant laužo iškepti šonkauliukai gardžiai derės su tirštu barbekiu padažu.

Paukštiena

Jei mieliau renkatės baltąją mėsą, tikrai įvertinsite kruopščai atrinktą IKI MĖSOS vištieną. Mėgstantiesiems mėsą su kauliuku siūlome šviežias viščiukų broilerių blauzdeles, ketvirčius ir sparnelius, o ruošiantiesiems kepsnius ar troškinį – kruopščiai išpjaustytą vištienos filė.