iki mesa logas www

Visada šviežia ir kokybiška

Prekių ženklai

IKI MĖSA

Šviežios mėsos skyriuje ieškokite ženklu IKI MĖSA pažymėtų pakuočių. Po šia etikete slepiasi visuomet šviežia ir kokybiška jautiena, kruopščiai patikrinta paukštiena ir pirkėjų pamėgta kiauliena, kurią atrenkame ir išpjaustome patys.

Jautiena

Vertinantieji išraiškingą jautienos skonį IKI MĖSOS asortimente kasdien ras kuo save nustebinti: nuo šviežios sprandinės iki rinktinės mentės ar kumpio be kaulo. O taupantieji laiką galės rinktis jautienos mėsą, specialiai paruoštą troškiniams, ir šviežias jautienos dešreles.

Brandinta jautiena

Pristatome išskirtinį brandintos jautienos asortimentą: kepsnių mėgėjams – minkšti ir sultingi kumpio didkepsniai, išpjovos su kaulais ir antrekotai, gurmaniškiems troškiniams – jautiena, paruošta troškinti, o kulinariniams eksperimentams keptuvėje ar ant grotelių – gardžiausia sprandinė ir nugarinė.

Ėriena

Mėsos gurmanai nuo seno vertina ypatingą ėrienos aromatą ir švelnų skonį, o IKI parduotuvėse galite rinktis iš gausaus sąrašo visiems Jūsų mėgstamiems patiekalams: nuo kulninės iki šonkaulių, kumpio, nugarinės ir sprandinės ar mentės su kaulu.

Kiauliena

Svarstote, ką paruošti pietums? IKI MĖSA siūlo kokybišką kiaulieną daugybei Jūsų mėgstamų mėsos patiekalų. Mentė be kaulo orkaitėje virs sočiais pietumis visai šeimai, nugarinė – sultingais kepsniais, o ant laužo iškepti šonkauliukai gardžiai derės su tirštu barbekiu padažu.

Paukštiena

Jei pirmenybę teikiate baltajai mėsai, tikrai įvertinsite kruopščai atrinktą IKI MĖSOS vištieną, užaugintą be antibiotikų. Ieškokite pakuočių su šiuo ženklu, kuris užtikrina, kad paukščiai buvo auginami be hormonų, antibiotikų bei kitų draudžiamų priedų. Gaminkite sveikai ir gardžiai – rinkitės broilerių blauzdeles, ketvirčius, sparnelius ar kruopščiai išpjaustytą vištienos filė.