IKI ukis logas www 2

Lietuviškas maistas Lietuvai

Prekių ženklai

IKI ŪKIS

Šviežios gėrybės iš Lietuvos kaimo nuo 2011-ųjų.

Autentiškas skonis ir receptūra, šviežias kiekvieno sezono derlius ir lietuviškomis tradicijomis kvepiantys gaminiai – tai kruopščiai užauginti ir su meile paruošti produktai, iš Lietuvos ūkininkų rankų patenkantys tiesiai ant Jūsų stalo.

Bendradarbiaujame su ūkininkais ir smulkiaisiais gamintojais iš visų Lietuvos regionų, todėl nuolat augančiame IKI ŪKIS asortimente rasite per 70 autentiško skonio produktų: nuo kaimiškų kiaušinių iki aromatingų arbatų, nuo raugintų ir marinuotų skanėstų iki visada šviežių miško, sodo bei daržo gėrybių.

Visada šviežias derlius Gražu pažiūrėti ir gardu paragauti – spalvingas lietuviškų ūkių derlius vaišina bulvėmis, sultingomis morkomis ir svogūnais, šviežiais kopūstais, ridikais ir burokėliais, o ūkininkai noriai dalijasi savo sodų gėrybėmis, tarp kurių – pilnos pintinės uogų, prisirpusių vaisių ir tikrų lietuviškų obuolių.

Daržovių konservai Gardžius linkėjimus siunčia stiklainiuose ir vakuume užkonservuotos daržo gėrybės: troškinti rauginti kopūstai, traškūs agurkai, morkos, burokėliai ir kiti laiko išbandyti receptai.

Gėrybės iš miško IKI kviečia pagrybauti: parduotuvėse Jūsų laukia džiovintos kreivabudės ir baravykai, rūpestingai marinuoti pievagrybiai, voveraitės ir mėgstamiausių miško grybų asorti.

Rinktinė kokybė IKI parduotuvėse visada rasite šviežios mėsos kiekvieno skoniui: tai jautiena, veršiena ir kiauliena, ėriena, triušiena ir paukštiena, kurių kokybę garantuojame asmeniškai.

Lietuviški mėsos gaminiai Vertinantiesiems tradicinį skonį – lietuviški mėsos gaminiai: sotūs vyniotiniai, dūmais kvepiančios dešros ir dešrelės, kruopščiai sūdyti lašiniai ir purūs paštetai.

Namų kepiniams Mėgstantiems gaminti ir kepantiems namuose tikrai pravers skanūs bei maistingi putpelių kiaušiniai, rupaus malimo kvietiniai, ruginiai ir speltų miltai.

Energija grūduose Šeimos valgiaraštyje – kviečių, miežių ir perlinės kruopos, penkių grūdų košė bei kviečių trapučiai su grikiais ir dar senovėje lietuvių plačiai naudotomis soromis.

Su meile – smaližiams Visa gėrybių lentyna norintiesiems palepinti skonio receptorius: po šaukštelį saldžių akimirkų dovanoja naminės braškių, bruknių ir juodųjų serbentų uogienės bei šaltalankių ir aviečių tyrės.

IKI Ūkio ženklu žymimos uogienės į IKI atkeliauja iš Mindaugo Sakalausko ūkio.
Čia jos ruošiamos pagal tradicinius kaimiškus receptus.


Gardu atsigaivinti Ir troškuliui numalšinti, ir tiesiog paskanauti – tradiciniu būdu rauginamos daržovių sultys ir gaivūs gėrimai iš čia pat užaugusių aronijų bei obuolių. O mąstantiems, ko pripildyti bokalus – tiršta puta pasipuošęs tradicinis alus ir tikra kaimiška gira, aromatinga, ilgai brandinta ir pasterizuota.

Šilta ir aromatinga Nuo seno vertinamos medetkos, vaikystę primenantys čiobreliai, ramybe alsuojančios mėtos ir melisos, vasaros linkėjimų kupini liepžiedžiai, ramunėlės ir aromatingieji kmynai, o kad būtų dar gardžiau – ekologiškas pievų ir grikių žiedų medus.