IKI linija

Užtikrinta kokybė visiems

Prekių ženklai

IKI

Mėgstamiausi produktai kasdieniam stalui nuo 2011-ųjų.

Iš pirmo žvilgsnio tai Jūsų pamėgti produktai, be kurių sunku įsivaizduoti kiekvienos dienos pusryčius, pietus ar vakarienę. Pažvelgus atidžiau – tai didžiulė mūsų ekspertų komanda, kuri atrenka, tikrina, degustuoja produktus ir bendradarbiauja su patyrusiais bei savo vertę įrodžiusiais gamintojais.

IKI ženklu pažymėti produktai yra aukštos kokybės ir kartu – už gerą kainą, o parduotuvės lentynoje juos išskiria ryškaus dizaino pakuotės.

Pieno produktai Pamėgti pieno produktai lydi Jus nuo pusryčių iki vakarienės. Pienas, kefyras, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, varškė ir sviestas – visa tai rasite tarp IKI ženklo produktų.

Ir garnyrui, ir pietums Nuo aukštos kokybės makaronų, miltų iki pomidorų padažo, aliejaus ir kruopų. Iš IKI ženklu pažymėtų bakalėjos produktų lengvai pagaminsite paprastų ar išradingų patiekalų ir kaskart mėgausitės skaniu garnyru.

Greitai ir skaniai IKI šaldytų produktų liniją sukūrėme, kad mėgautumėtės kokybišku maistu ir kartu taupytumėte laiką. Šie užtikrintos kokybės produktai padeda ruošti valgį greičiau.

Video

Kas nors gardaus Svarstantiesiems, kuo paskaninti kasdieną – IKI meduoliai, sausainiai, sausi pusryčiai, riešutai ir džiovinti vaisiai, džiūvėsėliai, duona bei batonas.

Gėrimai Neįsivaizduojate kasdienio stalo be gaiviųjų gėrimų? Troškuliui malšinti ir atsigaivinti puikiai tiks įvairių rūšių IKI gazuotas bei negazuotas stalo vanduo ir sultys.

Gyvūnų maistas Kad rūpintis augintiniais būtų lengviau, IKI asortimente visada rasite visaverčio ėdalo jaunikliams, suaugusiems šunims ir įvairaus amžiaus katėms.

Sauskelnės Saugi ir laiminga vaikystė susideda iš mažų dalykų. Miegoti ramiai, visada jaustis patogiai ir drąsiau žengti pirmuosius žingsnius leis kokybiškos sauskelnės, pažymėtos IKI ženklu.