Privatumo politika

Interneto svetainės www.iki.lt privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai naudojatės IKI Programėle, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Uždaroji akcinė bendrovė „PALINK", kodas 110193723, Lentvario g. 33, Vilnius. Tel. 8 800 11 454, el. p. [email protected]

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia - https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Registruotų lankytojų duomenys

Jeigu registruojatės mūsų svetainės skyriuje IKI Premija savitarna (https://www.iki.lt/registracija/), paprašysime Jūsų IKI Premija lojalumo kortelės numerio ir el. pašto adreso arba telefono numerio. Pagal el. pašto adresą arba telefono numerį atpažinsime, kad Jūs esate lojalumo kortelės savininkas, taip pat naudosime juos tam, kad susisiektume su Jumis. Sukurdami prisijungimą prie IKI Premija savitarnos, turite nurodyti ir slaptažodį.

Kai prisijungiate prie IKI Premija savitarnos, taip pat renkame šiuos Jūsų duomenis: paskutinio apsilankymo laiką, kalbą, duomenis apie tai, ar el. paštas priklauso registruotam lankytojui, kortelės ID, apsilankymų svetainėje datos. Šie duomenys mums reikalingi, kad atpažintume, ar Jūs jau užsiregistravote svetainėje ir statistikos tikslai žinotume, kiek dažnai ir kada paskutinį kartą buvote prisijungę.

IKI Premija savitarnoje pateikiame Jums daugiau duomenų apie Jus, kuriuos esame surinkę lojalumo kortelės išdavimo metu: vardas, pavardė, gimimo data, adresas, pinigų likutis kortelėje, kortelės galiojimo būsena, Jūsų atliktų pirkimų su kortele datos, parduotuvių adresai ir suteiktų nuolaidų kiekiai. Šiuos duomenis pateikiame Jums, kad visada galėtumėte sužinoti, kiek nuolaidų esate gavę dalyvaudami lojalumo programoje, ir ar mūsų turimi duomenys apie Jus yra tikslūs (vardas, pavardė, gimimo data).

Teisinis pagrindas tvarkyti čia paminėtus registruotų lankytojų duomenis yra būtinybė įvykdyti sutartį, kurios šalimi esate.

Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad:

 • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
 • nustatytų, ar Jūsų sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.

Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių slapukų:

 • Ad-form ir Google slapukai naudojami  elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
 • Cloudflare slapukai naudojami interneto svetainės naudojimo saugumui užtikrinti,
 • Issuu slapukai naudojami kad pateiktume jums elektroninius leidinius skaityti savo svetainėje,
 • Google slapukai naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiūrą, taip pat lojalumo programų vykdymą.

Jūsų naršymo svetainėje statistinius duomenis saugo mūsų partneriai Google, Inc., , o saugumo tikslai – Cloudflare, Inc., kurie veikia ne Europos Sąjungoje, t.y. JAV. Dėl Jūsų duomenų perdavimo į JAV esame sudarę sutartis su šiais partneriais pagal ES Komisijos patvirtintas standartines sąlygas. Su šių sutarčių sąlygomis galite susipažinti atvykę į mūsų centrinį biurą.

IKI Premija lojalumo kortelės duomenis, kuriuos pateikiame Jums per interneto svetainės IKI Premija savitarnos skyrių, tvarko mūsų pasitelktas lojalumo kortelių informacinės sistemos tiekėjas. Prie registracijos IKI Premija savitarnos duomenų gali prieiti interneto svetainės kūrimo ir palaikymo paslaugų teikėjas bei svetainės talpinimo paslaugų teikėjai.

Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų  visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Statistinę Google Analytics įrankiais surinktą informaciją paprastai naudojame iki 2 metų. Kadangi šios informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugomo terminus.

Registracijos IKI Premija savitarnoje duomenis saugome tol, kol naudojatės mūsų lojalumo kortelėmis ir 10 metų po to, kai nutrūksta kortelių galiojimas.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. pašto adresu: [email protected] Šiuo adresu taip pat rašykite mums, jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

Taip pat galite kreiptis į UAB „Palink“ duomenų apsaugos pareigūną, tel. 8 699 41625, el. p. [email protected]


 

IKI Programėlės privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai naudojatės IKI Programėle, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Uždaroji akcinė bendrovė "PALINK", kodas 110193723, Lentvario g. 33, Vilnius. Tel. 8 800 11 454, el.p [email protected]

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Jums pradėjus naudoti IKI programėlę, renkame šiuos duomenis: vartotojo identifikatorius (numeris), vartotojo vardas, įrenginio identifikatorius, registruotas identifikatorius, prisijungimo data ir laikas. Šie duomenys mums reikalingi tam, kad galėtume atpažinti, ar tas pats vartotojas naudojasi programėle iš to paties įrenginio, taip pat surinkti kitą statistinę informaciją.

Kai sukuriate savo prekių pavadinimus, renkame šiuos duomenis: prekės identifikatorius, Jūsų nurodytas prekės pavadinimas, prekės kategorija, prekės sukūrimo laikas. Šie duomenys išsaugomi tam, kad vėliau galėtumėte pasiekti savo sukurtus prekių pavadinimus ir kategorijas.

Kai pateikiate pranešimą per programėlę, renkame šiuos duomenis: pranešimo tipas, pranešimo pavadinimas, pranešimo turinys, kontaktinis el. pašto adresas arba telefono numeris, vartotojo vardas. Šiuos duomenis  naudojame tik tam, kad išnagrinėtume Jūsų kreipimąsi ar skundą ir pateiktume Jums atsakymą.

IKI Premija savitarna

Per programėlę galite pasinaudoti mūsų svetainės skyriumi IKI Premija savitarna (https://www.iki.lt/registracija/). Registruodamiesi turite pateikti IKI Premija lojalumo kortelės numerį ir el. pašto adresą arba telefono numerį. Pagal el. pašto adresą arba telefono numerį atpažinsime, kad Jūs esate lojalumo kortelės savininkas, taip pat naudosime juos tam, kad susisiektume su Jumis. Sukurdami prisijungimą prie IKI Premija savitarnos, turite nurodyti ir slaptažodį.

Kai prisijungiate prie IKI Premija savitarnos, taip pat renkame šiuos Jūsų duomenis: paskutinio apsilankymo laiką, kalbą, duomenis apie tai, ar el. paštas priklauso registruotam lankytojui, kortelės ID, apsilankymų svetainėje datos. Šie duomenys mums reikalingi, kad atpažintume, ar Jūs jau užsiregistravote savitarnoje ir statistikos tikslais žinotume, kiek dažnai ir kada paskutinį kartą buvote prisijungę.

IKI Premija savitarnoje pateikiame Jums daugiau duomenų apie Jus, kuriuos esame surinkę lojalumo kortelės išdavimo metu: vardas, pavardė, gimimo data, adresas, pinigų likutis kortelėje, kortelės galiojimo būsena, Jūsų atliktų pirkimų su kortele datos, parduotuvių adresai ir suteiktų nuolaidų kiekiai. Šiuos duomenis pateikiame Jums, kad visada galėtumėte sužinoti, kiek nuolaidų esate gavę dalyvaudami lojalumo programoje, ir ar mūsų turimi duomenys apie Jus yra tikslūs (vardas, pavardė, gimimo data).

Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad:

 •  atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
 •  nustatytų, ar Jūsų sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.

Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių slapukų:

 • Ad-form ir Google slapukai naudojami  elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
 • Cloudflare slapukai naudojami interneto svetainės naudojimo saugumui užtikrinti,
 • Issuu slapukai naudojami kad pateiktume jums elektroninius leidinius skaityti savo svetainėje,
 • Google slapukai naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis yra būtinybė įvykdyti sutartį dėl programėlės paslaugos teikimo, kurios šalimi esate.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už programėlės tobulinimą ir priežiūrą, taip pat lojalumo programų vykdymą.

Jūsų naršymo savitarnos skyriuje statistinius duomenis saugo mūsų partneriai Google, Inc., o saugumo tikslais – Cloudflare, Inc., kurie veikia ne Europos Sąjungoje, t.y. JAV. Dėl Jūsų duomenų perdavimo į JAV esame sudarę sutartis su šiais partneriais pagal ES Komisijos patvirtintas standartines sąlygas. Su šių sutarčių sąlygomis galite susipažinti atvykę į mūsų centrinį biurą.

IKI Premija lojalumo kortelės duomenis, kuriuos programėlėje pateikiame Jums per interneto svetainės IKI Premija savitarnos skyrių, tvarko mūsų pasitelktas lojalumo kortelių informacinės sistemos tiekėjas. Prie registracijos IKI Premija savitarnos duomenų gali prieiti interneto svetainės kūrimo ir palaikymo paslaugų teikėjas bei svetainės talpinimo paslaugų teikėjai.

Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų  visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Programėlės naudojimo metu surinktus duomenis saugome tol, kol naudojatės programėle ir 5 metus po to, kai programėlę pašalinate iš įrenginio.

Registracijos IKI Premija savitarnoje duomenis saugome tol, kol naudojatės mūsų lojalumo kortelėmis ir 10 metų po to, kai nutrūksta kortelių galiojimas arba po to, kai atliekate paskutinį veiksmą IKI Premija savitarnoje.

Statistinę Google Analytics įrankiais surinktą informaciją paprastai naudojame iki 2 metų. Kadangi šios informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugomo terminus.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. pašto adresu: [email protected] Šiuo adresu taip pat rašykite mums, jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

Taip pat galite kreiptis į UAB „Palink“ duomenų apsaugos pareigūną, tel. 8 699 41625, el. p. [email protected]