Auginu pats


Rinkite ir auginkite visus „Auginu pats“ sodinukus, jų net 20:

Šviesos kiekis:
 • Daug
 • Vidutiniškai
 • Mažai
Kada laistyti:
 • Reguliariai
 • Kartais
 • Retai
Kaip persodinti:
 • Sėdami augalą į pirmą vazonėlį, 0,5 cm iki jo viršaus palikite neužpildytą.
 • Sėjinukui užaugus iki nurodyto dydžio, metas jį persodinti.
 • Perkelkite sėjinuką su visu vazonėliu tiesiai į didesnį indą. Senasis vazonėlis augalo šaknims netrukdys.

Naudinga turėti namų sodininkams:


Pirkite šias prekes ir gaukite „Auginu pats“ sodinuką dovanų:

Akcijos taisyklės:

Mieli pirkėjai, dėl didelės akcijos paklausos, sodinukai AUGINU PATS, deja, baigėsi anksčiau nei planavome, todėl ši akcija nutraukiama. Dėkojame Jums už susidomėjimą ir apgailestaujame, dėl galimų nepatogumų.

 1. Parduotuvėse IKI, IKI EXPRESS (toliau – Parduotuvės) visoje Lietuvoje nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. gegužės 7 d. (imtinai) nusipirkę prekių su IKI lojalumo kortele ne mažiau nei už 10 eurų, NEMOKAMAI gausite vieną „AUGINU PATS“ sodinuką iš 20 skirtingų „AUGINU PATS“ sodinukų kolekcijos (toliau – Akcija). Apsipirkę už 20 eurų, gausite  du „AUGINU PATS“ sodinukus, apsipirkę už 30 eurų ir daugiau – tris „AUGINU PATS“ sodinukus. Nusipirkę specialiais Akcijos ženklais pažymėtas prekes su IKI lojalumo kortele, nemokamai gausite dar po vieną papildomą „AUGINU PATS“ sodinuką.
 2. Vieno apsipirkimo metu galite gauti ne daugiau kaip 3 „AUGINU PATS“ sodinukus už pirkinio krepšelį bei ne daugiau kaip 3 „AUGINU PATS“ sodinukus, perkant skirtingas specialiu ženklu pažymėtas prekes.
 3. Į pirkinių krepšelio sumą neįskaičiuojama šių prekių kaina: alkoholiniai gėrimai, tabako prekės, loterijos bilietai, telefono sąskaitų papildymai, tara,  dovanų kortelės, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniai, trečiųjų šalių paslaugos (komunaliniai mokesčiai ir kt.).
 4. „AUGINU PATS“ sodinukų kiekis ribotas. Akcija Parduotuvėse vyksta iki 2019 m. gegužės 7 d., bet ne ilgiau nei yra „AUGINU PATS“ sodinukų.
 5. Apsipirkę Parduotuvių savitarnos kasose „IKI Bitutė“, Jums priklausantį (-ius) nemokamą (-us) „AUGINU PATS“ sodinuką (-ukus) atsiimsite atitinkamos Parduotuvės informacijos skyriuje (parduotuvėse IKI EXPRESS – kasoje), pateikę savitarnos kasos čekį. Kasos čekis bus pažymėtas ir pakartotinai nebus galima jo panaudoti.
 6. Atskirai „AUGINU PATS“ sodinukai  Parduotuvėse nėra pardavinėjami.
 7. UAB „Palink“ turi teisę koreguoti, keisti ar nutraukti Akciją bet kuriuo metu. Apie Akcijos sąlygų pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.iki.lt ir prekybos vietose. Daugiau informacijos – www.iki.lt.
 8. UAB „Palink“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (patirtą žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant, bet neapsiribojant prekių įsigijimu Akcijos metu.
 9. UAB „Palink“ neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos atšaukimu / nutraukimu / sustabdymu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu.