Specialios akcijos

Delimano Flamenco akcija

Akcija vyksta 2019.02.04-03.31

Flamenco iki 580x280 vidinis baneris

Akcijos taisyklės:

Nuo 2019 m. vasario 4 d. iki 2019 m. kovo 31 d. imtinai kaskart vieno apsipirkimo metu įsigiję prekių parduotuvėse IKI, IKI Express už ne mažiau nei 10 € (IKI Premija, IKI Premija Senjorams  lojalumo kortelių turėtojai apsipirkę už ne mažiau kaip 5 € ) gausite 1 lipduką, už ne mažiau nei 20 € ( IKI Premija, IKI Premija Senjorams  lojalumo kortelių turėtojai apsipirkę už ne mažiau kaip 10 €) – 2 lipdukus ir t. t. Lipdukai dalijami iki 2019 m. kovo 31 d. imtinai.
Surinkus ne mažiau kaip 10 lipdukų, parduotuvėse IKI, IKI Express  galėsite įsigyti specialiai šiai akcijai skirtas „DELIMANO FLAMENCO“ prekes su 50 proc. nuolaida.
Suklijuokite lipdukus į originalią akcijos skrajutę, kurią rasite IKI, IKI Express  parduotuvėse prie akcijos stendų ar kasose, specialiai lipdukams skirtoje vietoje.

 

• Viena skrajutė su akcijos lipdukais gali būti panaudota tik vieną kartą.
• Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.
• Ankstesnių IKI akcijų lipdukai negalioja.
• Pateikus pakeistą, kopijuotą, sugadintą akcijos skrajutę ar lipdukus, taip pat akcijos skrajutę be reikiamo akcijos lipdukų skaičiaus, nuolaida akcijos prekei „DELIMANO FLAMENCO“ nebus suteikta.
• Akcijos prekę „DELIMANO FLAMENCO“ galima įsigyti ir už įprastą kainą (be nuolaidos) parduotuvėse IKI, IKI Express  Tokiu atveju pirkėjui nebūtina įvykdyti šių taisyklių  nurodytų sąlygų. Akcijos prekių „DELIMANO FLAMENCO“ galima įsigyti, iki 2019 m. balandžio 14 d. imtinai.
• Akcijos prekių „DELIMANO FLAMENCO“ skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti ankščiau nei numatyta akcijos pabaiga. Papildomos nuolaidos akcijos prekėms „DELIMANO FLAMENCO“  netaikomos.
• Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojo pateikta informacija.
• UAB „Palink“ taip pat pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama interneto svetainėje www.iki.lt ir parduotuvėse IKI, IKI Express.