Specialios akcijos

EMOCIUKAI

 

IKI parduotuvėse apsigyveno net 30 skirtingų Emociukų. Šie daugkartiniai lipdukai lengvai prilips ir atlips nuo bet kokio paviršiaus – telefono nugarėlės ar rašomojo stalo, lango ar spintelės. Emociukai į jūsų rankas pateks apsipirkus už dešimt eurų ir daugiau arba perkant specialiai pažymėtas prekes.

 

Susipažinkite su visais 30 Emociukų!

Pašėlėlis
Ašariukas
Ožiuotas
Linksmuolis

Turime ir daugiau su Emociukais susijusių prekių!

Albumas "Emociukų knygelė"
Raktų pakabukas
Pliušinis žaislas
Guminukai

Pirkdami šias prekes, gausite papildomų Emociukų

„EMOCIUKAI“ akcijos taisyklės:

  1. Parduotuvėse IKI, IKI EXPRESS (toliau – Parduotuvės) visoje Lietuvoje nuo 2018 m. balandžio 2 d. iki 2018m. gegužės 13 d. (imtinai) nusipirkę prekių ne mažiau nei už 10 eurų, NEMOKAMAI gausite vieną „EMOCIUKAI“ daugkartinį lipduką iš 30 skirtingų daugkartinių lipdukų kolekcijos (toliau – Akcija). Apsipirkę už 20 eurų, gausite  du „EMOCIUKAI“ daugkartinius lipdukus ir t. t. Nusipirkę specialiais Akcijos ženklais pažymėtas prekes su IKI PREMIJA lojalumo kortelėmis, nemokamai gausite dar po vieną papildomą „EMOCIUKAI“ daugkartinį lipduką. 
  2. Vieno apsipirkimo metu galite gauti ne daugiau kaip 6 daugkartinius lipdukus už pirkinio krepšelį, bei ne daugiau kaip 6 lipdukus, perkant specialiu ženklu pažymėtas prekes.
  3. Į pirkinių krepšelio sumą neįskaičiuojama: alkoholiniai gėrimai, tabako prekės, loterijos bilietai, telefono sąskaitų papildymai, taros užstato vertė, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams, trečiųjų šalių paslaugos (komunaliniai mokesčiai ir kt.).
  4. Daugkartinių „EMOCIUKAI“ lipdukų kiekis ribotas. Akcija Parduotuvėse vyksta ne ilgiau kaip iki 2018 m. gegužės 13 d., bet ne ilgiau nei yra „EMOCIUKAI“ daugkartinių lipdukų.
  5. Apsipirkę Parduotuvių savitarnos kasose „IKI Bitutė“, Jums priklausantį (-ius) nemokamą (-us) „EMOCIUKAI“ daugkartinį lipduką (-us) atsiimsite atitinkamos Parduotuvės informacijos skyriuje (parduotuvėse IKI EXPRESS – kasoje), pateikę savitarnos kasos čekį. Kasos čekis bus pažymėtas ir pakartotinai nebus galima jo panaudoti.
  6. Atskirai daugkartiniai lipdukai „EMOCIUKAI“ Parduotuvėse nėra pardavinėjami.
  7. UAB „Palink“ turi teisę koreguoti, keisti ar nutraukti Akciją bet kuriuo metu. Apie Akcijos sąlygų pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.iki.lt ir prekybos vietose. Daugiau informacijos – www.iki.lt.
  8. UAB „Palink“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (patirtą žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant, bet neapsiribojant prekių įsigijimu Akcijos metu.
  9. UAB „Palink“ neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos atšaukimu / nutraukimu / sustabdymu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu.