Gera kaina – Geras darbas

Surinkome

300532

Prekybos tinklas IKI per 2017 m. Maisto Bankui jau paaukojo maisto už

5245288

Kas yra „Gera kaina – Geras darbas”?

Tai prekybos tinklo IKI inicijuota socialinė akcija, kurios tikslas paremti labdaros ir paramos fondą „Maisto bankas“, besirūpinantį geresne skurstančiųjų kasdienybe. Už kiekvieną IKI tinklo parduotuvėse nupirktą prekės vienetą, paženklintą „Gera kaina – Geras darbas“ ženklu, 1 euras, kaip parama, buvo skirta didžiausiam šalies labdaros ir paramos fondui.

Akcijos metu iš viso paaukota daugiau nei 300 000 eurų, kurie bus panaudoti esminiams organizacijos poreikiams, užtikrinantiems efektyvų ir sklandų darbą padedant skurdžiai gyvenantiems.


Akcijos tikslas – visiems patogus aukojimo būdas

Jau 10 metų IKI yra didžiausias „Maisto banko“ rėmėjas maistu, per metus vidutiniškai atiduodantis 3600 t maisto produktų už beveik 6 mln. Eur. „Maisto banko“ savanoriai ir IKI darbuotojai kasdien stengiasi, kad maistas pasiektų kuo daugiau skurdžiau gyvenančių Lietuvos žmonių. Tačiau norint, kad parama kasdien pasiektų jos stokojančiuosius, „Maisto bankui“ reikalinga finansinė parama.

Šia socialine akcija prekybos tinklas IKI kartu su savo pirkėjais siekė padėti „Maisto bankui“ spręsti esmines problemas ir prisidėti prie Lietuvos gyventojų gerovės užtikrinimo. Mes ne tik suteikėme galimybę IKI pirkėjams paremti sunkiau gyvenančius jiems patogiausiu būdu, bet ir patys prisidėjome prie paramos, skirdami daugiau nei 52 000 eurų.

Kodėl tai darome?

Išgirdome „Maisto banko“ pagalbos prašymą. Organizacijos savanoriai kasdien stengiasi, kad maistas pasiektų kuo daugiau skurdžiai gyvenančių Lietuvos žmonių.