Gera kaina – Geras darbas

Surinkome

300545

Prekybos tinklas IKI per 2017 m. Maisto Bankui jau paaukojo maisto už

6244624

Kas yra „Gera kaina – Geras darbas”?

Tai prekybos tinklo IKI inicijuota socialinė akcija, kurios tikslas paremti labdaros ir paramos fondą „Maisto bankas“, besirūpinantį geresne skurstančiųjų kasdienybe. Už kiekvieną IKI tinklo parduotuvėse nupirktą prekės vienetą, paženklintą „Gera kaina – Geras darbas“ ženklu, 1 euras, kaip parama, buvo skirta didžiausiam šalies labdaros ir paramos fondui.

Akcijos metu iš viso paaukota daugiau nei 300 000 eurų, kurie bus panaudoti esminiams organizacijos poreikiams, užtikrinantiems efektyvų ir sklandų darbą padedant skurdžiai gyvenantiems.


Ačiū už palaikymą!

Paramos teikimas – savanoriškas veiksmas, tačiau tik per akcijos vykdymo laikotarpį mes pamatėme, kiek daug mūsų pirkėjų nėra abejingi skurdžiau gyvenančiųjų daliai. Iki šiol Lietuvoje tokio masto socialinės akcijos nėra daręs nė vienas prekybos tinklas, todėl žinodami „Maisto banko“ problemas, nusprendėme pirmieji imtis tokios iniciatyvos. Įspūdingi akcijos rezultatai priklausė tik nuo mūsų pirkėjų, todėl dėkojame visiems, prisidėjusiems prasmingos ir gražios iniciatyvos. Ačiū jums visiems, kurie padėjote padaryti tiek daug gerų darbų!


Akcijos tikslas – visiems patogus aukojimo būdas

Jau 10 metų IKI yra didžiausias „Maisto banko“ rėmėjas maistu, per metus vidutiniškai atiduodantis 3600 t maisto produktų už beveik 6 mln. Eur. „Maisto banko“ savanoriai ir IKI darbuotojai kasdien stengiasi, kad maistas pasiektų kuo daugiau skurdžiau gyvenančių Lietuvos žmonių. Tačiau norint, kad parama kasdien pasiektų jos stokojančiuosius, „Maisto bankui“ reikalinga finansinė parama.

Šia socialine akcija prekybos tinklas IKI kartu su savo pirkėjais siekė padėti „Maisto bankui“ spręsti esmines problemas ir prisidėti prie Lietuvos gyventojų gerovės užtikrinimo. Mes ne tik suteikėme galimybę IKI pirkėjams paremti sunkiau gyvenančius jiems patogiausiu būdu, bet ir patys prisidėjome prie paramos, skirdami daugiau nei 52 000 eurų.

Kodėl tai darome?

Išgirdome „Maisto banko“ pagalbos prašymą. Organizacijos savanoriai kasdien stengiasi, kad maistas pasiektų kuo daugiau skurdžiai gyvenančių Lietuvos žmonių.

Ką įsigijo „Maisto bankas“ už surinktas lėšas?

Priemonė

Nupirkta vienetų

Automobiliai „Iveco“ su šaldymo įranga Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai

3

Auto/Elektrokrautuvai Vilniaus ir Kauno sandėliams

2

Antbačiai

25

Grindų plovimo mašinos (grindų plovimo mašina Vilniui; šlavimo mašina Panevėžiui; pramoninis siurblys Klaipėdai

3

Termo dėžės regioniniams padaliniams

69

Pramoniniai šaldytuvai Šiaulių ir Panevėžio sandėliams

2

Šaldikliai

10

Sandėlio vežimėliai (po 2 sandėlio vežimėlius į visus 5 „Maisto banko“ sandėlius)

10

Sandėlio vežimėlis su papildoma funkcija (į didžiuosius „Maisto banko“ sandėlius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje su papildoma funkcija lipti laiptais/ važiuoti per nelygumus)

3

Degalai 2018 metams

 


 

Planuojami įsigyti daiktai per 2018 m. I pusmetį:

  • Elektrokeltuvai ir jų priežiūra (techninė apžiūra / remontas / paruošimas saugiai eksploatacijai)
  • Stelažai Vilniaus ir Kauno sandėliams
  • Automobiliai „Iveco“ su šaldymo įranga 2 vnt. (bus įsigyti 2018 m. III-IV ketvirčiais)
  • Degalai 2019 m.
  • Maisto perdirbimo įranga
  • Stalai rūšiavimui / konvejeriniai rūšiavimo stalai