Kieta dovana dideliems „vaikams“

iki sheffield kacjia min

 

 

Ar tai replės? Ar tai peilis? Ar tai žibintuvėlis? Ne – tai daugiafunkcis „Richardson Sheffield“ įrankis ir tai kiečiausia dovana dideliems vaikams.

Jeigu gyvenate po akmeniu ir nežinote, kas yra „Richardson Sheffield“ įrankiai, primename, kad „Richardson Sheffield“ vardas nuo pat 1839 metų yra kokybės ir ilgaamžiškumo sinonimas tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė, Nyderlandai ir Belgija.

Laimei, per šias šventes „Richardson Sheffield“ daugiafunkcius įrankius galite įsigyti su 60 procentų nuolaida IKI parduotuvėse apsipirkę už 10 eurų ar daugiau.

Klipai

Kieta dovana dideliems „vaikams“!
New Project 2
Kieta dovana dideliems „vaikams“!
New Project 2
Kieta dovana dideliems „vaikams“!
New Project 2
Kieta dovana dideliems „vaikams“!
New Project 2

„Kieta dovana dideliems „vaikams“ akcijos taisyklės:

 

 1. Parduotuvėse IKI (toliau – Parduotuvės) nuo 2018 m. lapkričio 5 d. iki 2019 m. sausio 13 d. (imtinai) nusipirkę prekių ne mažiau nei už 10 eurų, kasoje gausite papildomą kasos čekį (nepriklausomai nuo čekio sumos, vieno apsipirkimo metu galite gauti tik vieną papildomą čekį) su kurio akcijos laikotarpiu kito apsipirkimo metu galėsite įsigyti akcijoje dalyvaujantį RICHARDSON SHEFFIELD daugiafunkcį įrankį. Akcijoje dalyvaujančių RICHARDSON SHEFFIELD daugiafunkcių įrankių sąrašas pateikiamas 1 priede. 
 2. Papildomu kasos čekiu galima pasinaudoti iki akcijos pabaigos, t.y. iki 2019 01 13 bet kurioje IKI parduotuvėje.
 3. Papildomas kasos čekis suteikia 60 proc. nuolaidą 1-ai pasirinktai RICHARDSON SHEFFIELD prekei. 
 4. Į pirkinių krepšelio sumą neįskaičiuojama: loterijos bilietai, telefono sąskaitų papildymai, taros užstato vertė, trečiųjų šalių paslaugos (komunaliniai mokesčiai ir kt.), tabako gaminiai, alkoholiniai gėrimai. 
 5. Akcijos laikotarpiu IKI parduotuvėse RICHARDSON SHEFFIELD prekių galima įsigyti ir už įprastą kainą. 
 6. Akcijos RICHARDSON SHEFFIELD prekių skaičius ribotas. 
 7. Akcija vyksta kol yra prekių, bet ne ilgiau nei iki 2019 01 13 d. 
 8. UAB „Palink“ turi teisę koreguoti, keisti ar nutraukti Akciją bet kuriuo metu. Apie Akcijos sąlygų pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.iki.lt ir prekybos vietose. Daugiau informacijos – www.iki.lt
 9. UAB „Palink“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (patirtą žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant, bet neapsiribojant prekių įsigijimu Akcijos metu. 
 10. UAB „Palink“ neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos atšaukimu / nutraukimu / sustabdymu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. 
 11. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis ir jų laikytis.