Specialios akcijos

Laimėkite su saldainiais PERGALĖ

Žaidimas vyksta 01.30-02.26

Pergale Banner 580x280px

Žaidimo taisyklės

1. Sveriamų saldainių „Pergalė“ žaidimas (toliau – „Pergalė“ žaidimas) vyksta visose IKI prekybos tinklo parduotuvėse.
2. „Pergalė“ žaidimas vyksta nuo 2017-01-30 iki 2017-02-26 (imtinai).
3. Žaidimo organizatorius – AB „Vilniaus Pergalė“.
1. Žaidime dalyvauja visi išvardinti „Pergalė“ sveriami saldainiai: „Kregždutė”, „Nuts”, „Pupa”, „Ananasiniai”,  „Raudonoji Aguona”, „Pergalė Sweety”, „Pergalė Mix singe twist”, „Pergalė Cherry single twist”, „Pergalės Veliuona”, „Almonds”, „Pergalė Vilnius Original”, „Pergalė Sostinės” „Cream And Liqueur”, „Nomeda”, „Sonata Souffle”, „Pergalė Creamy”, „Obuoliukai”.
4. „Pergalė“ žaidimo prizai: 36 kg sveriamų Pergalė “Sostinės” saldainių bei 4 vnt. Viešbučio „SPA Vilnius Druskininkai” dovanų kuponų. Į dovanų kuponą įskaičiuota:
• 2 nakvynės 4 žvaigždučių viešbutyje;
• maitinimas HB* (*HB – maitinimas 2 kartus per parą);
• kasdien rytinė mankšta, mineralinio vandens baseino bei pirčių kompleksas ir treniruoklių salė;
• fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija dėl procedūrų suderinimo;
• 2 mineralinės vonios „Vilnius“ (15 min.) arba mineralinės vonios „Sūrutis“ (15 min.);
• 1 SPA VILNIUS klasikinis masažas (30 min.);
• 1 druskų kambarys (30 min.);
• 1 autorinė gintaro aroma muzikos terapija (60 min., autorius gyd. doc. Petras Dagilis). 
5. Įsigijus žaidime dalyvaujančių „Pergalė“ sveriamų saldainių už 3 € ar daugiau, vieno apsipirkimo metu, registruokitės internetinėje svetainėje www.zaidimas.pergale.lt, įrašę vardą, pavardę, amžių, miestą, telefono Nr., pirkimo kvito Nr. ir laimėkite.
6. Su vienu pirkimo kvitu registruotis galima tik vieną kartą. Būtina išsaugoti pirkimo kvitą iki žaidimo pabaigos ir prizo įteikimo.
7. Kiekvieną savaitės antradienį bus traukiami burtai prizams laimėti. 3 pirkėjai laimės po 3 kg sveriamų Pergalė “Sostinės” saldainių bei 1 pirkėjas laimės viešbučio „SPA Vilnius Druskininkai” dovanų kuponą.
8. Prizo laimėtojai bus nustatyti atsitiktinės atrankos būdu iš visų užsiregistravusiųjų ir paskelbti internetinėje svetainėje www.pergale.lt ir www.iki.lt. Prizų laimėtojai bus skelbiami kiekvienos savaitės trečiadienį. Laimėtojai bus informuoti asmeniškai, registracijos metu nurodytais kontaktiniais duomenimis.
9. Žaidimo metu laimėtas prizas bus įteiktas tik turint pirkimo kvitą. Nepateikus pirkimo kvito originalo, prizai neišduodami ir pretenzijos nepriimamos.
10. Prizai nebus keičiami į jokius kitus prizus ar piniginius ekvivalentus.
11. Jei prizai apmokestinami, visus mokesčius sumoka žaidimo organizatorius.
12. AB „Vilniaus Pergalė“ ir UAB „Palink“ darbuotojai, jų šeimos nariai, o taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, į „Pergalė“ žaidimo prizus pretenduoti negali.
13. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti akciją, prieš tai iš anksto apie tai informavęs viešai interneto svetainėse www.pergale.lt ir www.iki.lt.
14. Visą informaciją apie vykstančią akciją galima rasti interneto svetainėse www.pergale.lt ir www.iki.lt.
15. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles, prieš tai informuojant apie taisyklių pasikeitimą www.pergale.lt.