Specialios akcijos

Rinkite OMNOMŲ lipdukus! Paskubėkite - liko tik savaitė!

Apsipirkite bet kurioje IKI parduotuvėje už 10 Eur ar daugiau ir rinkite smagius daugkartinius OMNOMŲ lipdukus. Šie lipdukai limpa prie bet kokio paviršiaus: spintos, stalo, puodelio ar sienos. Surinkite visus personažus ir žinokite – OMNOMAI, kaip ir vaikai, labai mėgsta saldumynus!

Pasižiūrėk, kokius OMNOMUS gali surinkti

 

 

Omnomnomai
Omnomnomai

 

 

 

Atnaujintos akcijos taisyklės

  1. Parduotuvėse IKI, IKI Express (toliau – Parduotuvės) visoje Lietuvoje nuo 2017 m. balandžio 3 d. iki 2017 m. gegužės 14 d. (imtinai) pirkdami prekių ne mažiau nei už 10 eurų, NEMOKAMAI gaukite vieną „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ daugkartinį lipduką iš 30 skirtingų daugkartinių lipdukų kolekcijos (toliau – Akcija). Apsipirkę už 20 eurų, gaukite du „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ daugkartinius lipdukus ir t. t. Pirkdami specialiais Akcijos ženklais pažymėtas prekes su IKI PREMIJA lojalumo kortelėmis, nemokamai gaukite dar po vieną papildomą „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ daugkartinį lipduką.
  2. Vieno apsipirkimo metu galite gauti ne daugiau kaip 6 daugkartinius lipdukus. Daugkartinių lipdukų skaičius neribojamas, kai perkamos specialiais Akcijos ženklais pažymėtos prekės.
  3. Akcija netaikoma: alkoholio prekėms, tabako prekėms, loterijos bilietams, telefono sąskaitų papildymams, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniai mokesčiai ir kt.).
  4. Daugkartinių „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ lipdukų kiekis ribotas. Akcija Parduotuvėse vyksta iki tol, kol yra „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ daugkartinių lipdukų, bet ne ilgiau kaip iki 2017 m. gegužės 14 d.
  5. Pirkdami Parduotuvėse, galite surinkti visą 30 skirtingų nemokamai dalijamų „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ daugkartinių lipdukų kolekciją.
  6. Apsipirkę Parduotuvių savitarnos kasose „IKI Bitutė“, Jums priklausantį nemokamą „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ daugkartinį lipduką (-us) atsiimkite atitinkamos Parduotuvės informacijos skyriuje (parduotuvėse IKI Express – kasoje), pateikę savitarnos kasos čekį. Kasos čekis bus pažymėtas ir pakartotinai nebus galima jo panaudoti.
  7. Atskirai daugkartiniai lipdukai „PASITIKITE IŠALKUSIUS OMNOMUS“ Parduotuvėse nėra pardavinėjami.
  8. UAB „Palink“ turi teisę koreguoti, keisti ar nutraukti Akciją bet kuriuo metu. Apie Akcijos sąlygų pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.iki.lt ir prekybos vietose. Daugiau informacijos – www.iki.lt.
  9. UAB „Palink“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (patirtą žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant, bet neapsiribojant prekių įsigijimu Akcijos metu.
  10. UAB „Palink“ neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos atšaukimu / nutraukimu / sustabdymu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu.