Specialios akcijos

Pirkite CIF ir Domestos ir laimėkite

Akcija Pirkite CIF arba Domestos ir laimėkite

580x280px iki

 Akcijos „Pirkite CIF arba Domestos ir laimėkite“ taisyklės

1. Bendrosios taisyklės
1.1. Akcijos organizatorius UAB „Sorbum LT“, įmonės kodas 125767647, adresas: J.Jasinskio g. 16G, Vilnius LT-01112.
1.2. Akcijos vykdymo vieta - IKI tinklo parduotuvės, esančios visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje;
1.3. Akcija prasideda 2019 m. balandžio 8 d. ir tęsiasi iki 2019 m. balandžio 21 d.
1.4. Akcijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos rezidentai.
2. Akcijos prizai
2.1. Pagrindinis prizas – 1 vienetas ,,Dyson“ siurblys
2.2. Papildomi prizai:
2.2.1. 14 vnt. produktų rinkinių.
2.3. Prizo išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo reklaminėje medžiagoje pateikto vizualo.
3. Akcijos Prekės:

8712561796972 DOMESTOS POWER 5 LIME WC valiklis-gaiviklis
8712561238519 DOMESTOS PINE dezinfekuojamasis tualeto valiklis, 750 ml
8710908808838 CIF LEMON šveičiamasis pienelis, 450 ml

4. Žaidimo eiga ir dalyvavimo jame sąlygos

4.1. Norintis dalyvauti žaidime asmuo Žaidimo laikotarpiu Žaidimo vietoje turi pirkti bet kurį CIF ir/arba DOMESTOS produktą. Po nurodytas sąlygas atitinkančio pirkimo asmuo gali dalyvauti žaidime. Asmenys, perkantys CIF arba DOMESTOS turi registruoti pirkimo kvitą www.unileverloterijos.lt.
4.2. Vienas dalyvis gali dalyvauti Žaidime neribotą kiekį kartu, kiekvieną kartą įsigydamas bent vieną Žaidimo produktą ir registruodamas pirkimo kvitą www.unileverloterijos.lt.
4.3. Norint gauti prizą, reikės pateikti laimingą pirkimo kvitą.
4.4. Jei prizo laimėtojas negali pateikti laimingo pirkimo kvito, prizas nebus išduotas.
4.5. Bet koks bandymas klastoti, keisti ar kurti, klastoti ar nurodyti netikrą produkto įsigijimo faktą, ar panašūs veiksmai, kurie gali neigiamai įtakoti žaidimą, ar sukelti žalą žaidimo organizatoriui, bus nustatomi ir pažeidimus padarę asmenys traukiami atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.
4.6. Dalyvaudamas žaidime, dalyvis sutinka pateikti savo asmens duomenis – vardas, pavardė, telefono numeris, miestas., kurie bus naudojami Akcijos vykdymo ir prizų administravimo tikslu. Jei Akcijos laimėtojas nesutinka pateikti Organizatoriui reikalingus asmens duomenis ir nesutinka su tokių duomenų tvarkymu, jis netenka teisės į prizą.
4.7. 
5. Laimėtojų nustatymas ir prizo atsiėmimas

5.1. 2019 m. Balandžio 23 dieną bus vykdomas 1 (vienas) lošimas, kuriame dalyvaus asmenys, kurie įvykdė Žaidimo sąlygas. Jo metu, remiantis atsitiktinumo principu, bus nustatyti 15 laimėtojų, kuriems bus išdalinti 2 punkte nurodyti prizai.
5.2. Tuo atveju jei nugalėtojai nesugebėtų pateikti laimingo pirkimo kvito ar neatitiktų šiose taisyklėse aptartų reikalavimų, bus organizuojamas papildomas lošimas naujam laimėtojui nustatyti.
5.3. Žaidimo laimėtojai bus paskelbti interneto svetainėje www.unileverloterijos.lt per 3 darbo dienas po lošimo ir bus ten laikomi dvi savaites po lošimo dienos.
5.4. Laimėtojai, norintys gauti prizus, per dvi savaites nuo laimėtojų paskelbimo dienos, turi patys susisiekti su Akcijos Prizų Organizatoriumi ir pateikti laimingą pirkimo kvitą, el. paštu [email protected] (informaciniai tel.: +370 616 91101. Jei laimėtojas pats nesusisieks su Prizų Organizatoriumi per minėtą terminą, neteks teisės į prizą ir jis bus automatiškai grąžinamas Žaidimo Organizatoriui.
5.5. Organizatorius nėra atsakingas už atvejus, kai teisė gauti prizą negali būti realizuota dėl asmeninės dalyvio situacijos, šių taisyklių ar prizo perdavimo tvarkos pažeidimo. Tokiais atvejais jokia dalyvio žala neatlyginama ir negautas prizas ar jo vertė nekompensuojami.

6. Išlaidos susijusios su dalyvavimu žaidime

6.1. Dalyviui tenka visos jo išlaidos, kurias jis patiria dėl dalyvavimo žaidime ir prizų naudojimo.
6.2. Dalyviui tenka visos kitos išlaidos, kurios susijusios su jo asmenine situacija.

7. Skundai

7.1. Dalyvių skundai dėl žaidimo taisyklių pažeidimų gali būti pateikti raštu, skundą su juos pagrindžiančiais įrodomais pateikiant organizatoriui ne vėliau kaip iki 2019 m. gegužės 14 d. Organizatorius pagrįstus skundus išnagrinėja ir į juos atsako per 30 dienų laikotarpį.

8. Baigiamosios nuostatos

8.1. Žaidimo organizatorius nėra atsakingas už jokias asmenines žaidimo dalyvio išlaidas.
8.2. Organizatorius neatsako už prizų kokybę, gedimus ir prizams jokios garantijos neteikiamos.
8.3. Žaidimo prizai negali būti keičiami į kitas prekes, pinigus ar kitaip kompensuojami.
8.4. Organizatorius nėra atsakingas už dalyvio duomenų gavimą, siuntimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos organizatorius nėra atsakingas ir negali kontroliuoti.
8.5. Organizatorius nėra atsakingas už paslaugų techninius sutrikimus, sistemos ar programinės įrangos gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo žaidime galimybės ar naudojimasis žaidimo internetiniu puslapiu.
8.6. Organizatorius pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš žaidimo asmenį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia įstatymus ar šio žaidimo taisykles bei sąlygas.
8.7. UAB ,, Unilever“, UAB Palink ir UAB „Sorbum LT“ bendrovių darbuotojai ar jų artimi giminaičiai  negali dalyvauti žaidime.
8.8. Organizatoriaus sprendimu žaidimas gali būti atšauktas, pakeistas, įskaitant šių sąlygų pakeitimą.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis el. paštu:  [email protected]