Tauškučiai

Akcijos receptas:

Parduotuvėje IKI pirkdami su IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS kortelėmis specialiais akcijos „Tauškučiai“ karuliais pažymėtas prekes, kasose gausite akcijos lipdukus. Surinkus 10 akcijos lipdukų, galėsite įsigyti vieną pliušinį žaislą „Tauškutis“ iš šešių skirtingų tik už 1,99 Eur.

Tauškučiai

Tai šeši smagūs pliušiniai žaislai! Peržiūrėkite žemiau esančius video ir susipažinkite su jais iš arčiau!

Susipažink su Tauškučiais:

Akcijos taisyklės:

 1. Parduotuvėse IKI (toliau – Parduotuvės) nuo 2019 m. rugpjūčio 5 d. iki 2019 m. rugsėjo 15 d. (imtinai) nusipirkę specialiu akcijos „Tauškučiai“ (toliau – Akcija) karuliu pažymėtą (-ų) prekę (-ių) su  IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS kortele (toliau – IKI Lojalumo kortelė), kasoje gausite 1 ar daugiau lipdukų, priklausomai nuo to, kiek specialiu Akcijos karuliu pažymėtų prekių pirksite ir kiek specialiu Akcijos karuliu pažymėta prekė suteikia Akcijos lipdukų. 
 2. Perkant tą pačią specialiu Akcijos karuliu pažymėtą prekę, vieno apsipirkimo metu galima gauti ne daugiau kaip 6 Akcijos lipdukus.
 3. Specialiu Akcijos karuliu pažymėtos prekės yra nurodomos savaitiniame IKI leidinyje „Mažos kainos receptai“ ir interneto svetainėje www.iki.lt. Tokios prekės keičiamos vieną kartą į savaitę.
 4. Surinkus 10 lipdukų, Parduotuvėse galėsite įsigyti vieną pasirinktą Akcijoje dalyvaujančią prekę su 77 proc. nuolaida, t.y. už 1,99 Eur (kaina be nuolaidos - 8,99 Eur).
 5. Akcijoje dalyvaujančios prekės – šeši skirtingi pliušiniai žaislai „Tauškučiai". 
 6. Lipdukus suklijuokite į originalią Akcijos skrajutę, kurią galima rasti Parduotuvėse prie Akcijos stendų ar kasose, specialiai skrajutėms skirtose vietose.
 7. Pateikus kasoje Akcijos skrajutę su suklijuotu reikiamu lipdukų skaičiumi ir IKI lojalumo kortelę, galėsite įsigyti pasirinktą Akcijos prekę su 77 proc. nuolaida, t.y. už 1,99 Eur. 
 8. Pateikti Akcijos skrajutę su lipdukais ir įsigyti pasirinktą Akcijos prekę su nuolaida iki 2019 . rugsėjo 15 d.
 9. Pateikta Akcijos skrajutė IKI lojalumo kortelės turėtojui negrąžinama. 
 10. Viena skrajutė su Akcijos lipdukais gali būti panaudota tik vieną kartą.
 11. Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.
 12. Pateikus pakeistą, kopijuotą, sugadintą Akcijos skrajutę ar Akcijos lipdukus, taip pat Akcijos skrajutes be reikiamo Akcijos lipdukų skaičiaus, ar nepateikus IKI lojalumo kortelės, nuolaida Akcijos prekei nebus suteikta.
 13. Akcijos prekių galima įsigyti ir už įprastą kainą (be nuolaidos), t.y. už 8,99 Eur Parduotuvėse Akcijos galiojimo laikotarpiu.
 14. Akcijos prekių skaičius ribotas. Kai kurios Akcijos prekės gali pasibaigti anksčiau, nei numatyta Akcijos pabaiga. Papildomos nuolaidos Akcijos prekėms netaikomos.
 15. Uždaroji akcinė bendrovė „Palink“ turi teisę koreguoti, keisti ar nutraukti akciją bet kuriuo metu. Apie šios akcijos sąlygų pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.iki.lt ir prekybos vietose. Daugiau informacijos – www.iki.lt.