Pasitikite atbundančią gamtą su elektriniu paspirtuku!

IKI pavasarį skatina pasitikti gryname ore su šeima ir artimiausiais draugais. Dabar yra pats laikas atsigręžti į save ir nuoširdžiai pagalvoti, ką galėtume keisti savo kasdienybėje. Kam važiuoti mašina, kai galime galvą pravėdinti skuosdami elektriniu paspirtuku?

IKI kartu su „Bio Village“ produktų linija ekologišką požiūrį siekia perkelti ir į lėkštes. Perkant bent vieną „Bio Village“ produktą arba bet kokių prekių IKI parduotuvėje su lojalumo kortele už 10 € ar daugiau, gausite pirkimo kvitą su žaidimo numeriu. Pirmyn į pavasarį su IKI!

 

Prizai
Svoris12,5 kg
Matmenys102х43х113 cm
Baterijos talpa187 Wh
Maksimalus greitis25 km/h
Galimybė įkrautiiš 220 V tinklo
Maksimalus nuvažiuojamas atstumasiki 25 km
Rataibekameriai
Krovimo laikas3,5 val.
ApšvietimasLED
Variklio galia300 W
Garantija24 mėn.
Svoris12,5 kg
Matmenys102х43х113 cm
Baterijos talpa187 Wh
Maksimalus greitis25 km/h
Galimybė įkrautiiš 220 V tinklo
Maksimalus nuvažiuojamas atstumasiki 25 km
Rataibekameriai
Krovimo laikas3,5 val.
ApšvietimasLED
Variklio galia300 W
Garantija24 mėn.
Žaidimo receptas

ŽAIDIMO „VISU GREIČIU Į PAVASARĮ“ TAISYKLĖS:

Bendrosios nuostatos:

1.1.   Žaidimo „Visu greičiu į pavasarį“ (toliau – Žaidimas) organizatorius yra UAB PALINK (toliau – Organizatorius)

1.2.   Žaidimo vieta – parduotuvė IKI ar IKI Express (toliau – Parduotuvė).

1.3.   Žaidimas vyksta nuo 2020 m. vasario 3 d. iki 2020 m. kovo 1 d. (imtinai).

1.4.   Žaidime gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus Organizatoriaus darbuotojus. Jaunesni nei 18 metų asmenys Žaidime gali dalyvauti tik gavę tėvų, globėjų ar rūpintojų sutikimą. Jei Žaidime dalyvauja jaunesni nei 18 metų asmenys, laikoma, kad jų tėvai, globėjai ar rūpintojai susipažino su šiomis Taisyklėmis ir davė leidimą dalyvauti žaidime. Jei žaidimo laimėtojui yra mažiau nei 18 metų, atsiimti prizo turi atvykti vienas iš laimėtojo tėvų, globėjų ar rūpintojų, su savimi turėti asmenybę patvirtinantį dokumentą bei ryšį su žaidimo laimėtoju patvirtinantį dokumentą.

Žaidimo prizas:

2.1.   Žaidimo prizai:

2.1.1.Žaidime galima laimėti vieną iš 56 vnt. elektrinių paspirtukų „Ninebot by Segway Kickscooter E52“ (toliau – Prizas).

2.1.2.Prizus laimėtojai turės atsiimti jų pačių pasirinktoje Parduotuvėje. Prizo pristatymo iki laimėtojo pasirinktos Parduotuvės išlaidas apmoka Žaidimo organizatorius.

2.2.   Prizas į piniginį ekvivalentą ir/ar kitas prekes nekeičiamas.

Žaidimo sąlygos:

3.1.      Laikotarpiu nuo 2020 m. vasario 3 d. iki 2020 m. kovo 1 d., bet kurioje Parduotuvėje apsipirkus su IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS lojalumo kortele ne mažiau kaip už 10 EUR ir/ar pirkdami prekės ženklo „Bio Village“ prekių, vieno pirkimo metu gausite pirkimo kvitą su vienu Žaidimo numeriu, kurį galėsite registruoti interneto svetainėje www.iki.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, Žaidimo numerį, telefono numerį. Žaidimo numerį galima registruoti bet kurią Žaidimo dieną (nuo 2020 vasario 3 d. iki 2020 m. kovo 1 d.).

3.2.      Pirkimo kvito originalą būtina išsaugoti iki Žaidimo pabaigos.

3.3.      Vienas Žaidimo numeris gali būti registruojamas tik vieną kartą.

3.4.      Tas pats Žaidimo dalyvis gali užregistruoti neribotą skaičių skirtingų Žaidimo numerių. Kiekvienas užregistruotas skirtingas Žaidimo numeris Žaidime dalyvauja kaip atskiras vienetas.

3.5.   Į pirkinių sumą neįsiskaičiuojama: alkoholiniai gėrimai, tabako gaminiai, tara, trečiųjų asmenų paslaugos (komunaliniai mokesčiai), IKI dovanų kortelės, loterijų bilietai, spauda, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniai.

Prizų laimėtojų nustatymas ir prizų įteikimas:

4.1.      Prizų (elektrinių paspirtukų „Ninebot by Segway Kickscooter E52“ (po 2 vnt. kasdien)) laimėtojai bus išrenkami atsitiktinės atrankos būdu kiekvieną darbo dieną nuo 2020 m. vasario 4 d. iki 2020 m. kovo 2 d. iš vieną dieną anksčiau Žaidimo numerius tinklapyje www.iki.lt užregistravusių dalyvių.

4.2.      Prizų laimėtojai, nurodant Žaidimo numerį, bus skelbiami kiekvieną darbo dieną nuo 2020 m. vasario 4 d. iki 2020 m. kovo 3 d., viešai interneto svetainėje www.iki.lt. Organizatorius susisieks su laimėtojais žaidimo numerio registracijos metu nurodytais kontaktais. Pirmadieniais bus skelbiami trijų dienų (penktadienio, šeštadienio, sekmadienio) laimėtojai.

4.3.      Susisiekus su Prizo laimėtoju Žaidimo numerio registracijos metu nurodytais kontaktais bus aptartos visos Prizo atsiėmimo sąlygos. Nepavykus susisiekti su Prizo laimėtoju per 5 (penkias) darbo dienas nuo Prizų laimėtojų sąrašo paskelbimo, bus renkamas naujas Prizo laimėtojas.

4.4.    Prizai pristatomi į Žaidimo dalyvio nurodytą Parduotuvę ne vėliau nei per 7 (septynias) darbo dienas nuo Prizo laimėtojo paskelbimo dienos ir nuo susisiekimo su Prizo laimėtoju dienos (Taisyklių 4.2. ir 4.3. p.).  

4.5.      Atsiimant Prizą, laimėtojas turi pasirašyti Prizo priėmimo-perdavimo aktą, pateikti asmens dokumentą ir pirkimo kvito originalą, kurio Žaidimo numeris buvo nurodytas registracijos metu ir išrinktas laimingu.

4.6.      Jei Prizo laimėtojas nėra išsaugojęs pirkimo kvito ir/ar pirkimo kvite Žaidimo numeris nesutampa su Žaidime išrinktu laimingu numeriu, Prizas laimėtojui nėra įteikiamas ir yra renkamas naujas Prizo laimėtojas.

4.7.      Visi su Prizais/Papildomais prizais susiję mokesčiai bus mokami žaidimo Organizatoriaus.

Skundų pateikimo ir nagrinėjimo tvarka:

5.1.   Žaidimo dalyvis turi teisę iki 2020 m. kovo 3 d. teikti skundus dėl Žaidimo eigos. Skundus galima pateikti Organizatoriui raštu adresu Lentvario g. 33, Vilnius arba el. p.: atsiliepimai@iki.lt

5.2.   Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Žaidimo dalyviui atsakymai pateikti per 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.

Kitos sąlygos:

6.1.   Žaidimo Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Žaidimo taisykles ir/ar nutraukti Žaidimą, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Žaidimo taisyklės.

6.2.   Su Žaidimo taisyklėmis iki Žaidimo pabaigos galima susipažinti interneto svetainėje: www.iki.lt.

6.3.   Žaidimo Organizatorius nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Žaidimo dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Žaidime, įskaitant, bet neapsiribojant prekių įsigijimu Žaidimo metu.

6.4.   Asmenys, dalyvaujantys žaidime, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis ir jų laikytis.

Registracija

Anketoje pateiktus Jūsų asmens duomenis gali tvarkyti Žaidimo organizatorius (UAB „Palink“). Visais atvejais Jūsų duomenys bus laikomi konfidencialiais. Čia rasite daugiau svarbios informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą ir apie Jūsų turimas teises. Prašome su šia forma išsamiai susipažinti.

Prašome patvirtinti, kad esate ne robotas